Kodak Ring Light Halka Işık 25 cm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kodak Akıllı Cihazlar için Halka Işık Aksesuarı

Ring Light ile akıllı telefonlarınız aracılığıyla çok daha kaliteli ve canlı çekimler gerçekleştirebilirsiniz. Yüksek parlaklık sağlayan ışık performansı ile YouTube, TikTok, vlog çekimleriniz yalnızca içeriğiyle değil, kalitesiyle de göz alıcı özelliklere sahip olabilir.

Geniş Aydınlatma Halkası

25 cm (10”) halka boyutu ile akıllı telefonları, dijital kameraları ve çok daha fazlasını kullanarak etkileyici görseller, videolar oluşturabilirsiniz. Konforlu ve kaliteli yayınlarınız için ihtiyacınız olanı sizlere sunar.

Ayarlanabilir Renk Dengesi

Ilık beyazdan soğuk beyaz tonlarına kadar 3500 ve 5500K arasında seçim yapabileceğiniz ışık renk dengesi ile farklı stillerde içerikler oluşturabilirsiniz.

LED Aydınlatma Teknolojisi

120 ayrı LED aydınlatma kapasitesi ile ultra parlak ve net görünüm elde edebilirsiniz. Yüksek ışık gücü sayesinde günün her saati aynı kalitede video ve fotoğraf çekimi yapabilirsiniz.

Ayarlanabilir Tripod ile Size Uyumlu

Halka ışığın tripodu, 55-73 cm arası ayarlanabilir olma fonksiyonu ile size ve çekim ortamına pratik şekilde ayak uydurur. Bu sayede hem çekim görselleri anlamında hem de konfor açısından büyük bir avantaj sağlar.

Bluetooth Deklanşör ve Telefon Klipsi

Bluetooth deklanşör, kaydın dilediğiniz an durmasını veya başlamasını sağlayan uzaktan denetim imkânı sunar. Telefon klipsi ise evrensel uyumluluk sayesinde aksesuarın, tüm akıllı telefonlar ile kullanılmasını sağlar.

DSLR ve Aksiyon Kamerası Adaptörü

Aksiyon kameraları ve objektif değişimi için geniş kullanım olanakları içerir. Profesyonel ve pratik kayıt hizmetleri sunar.

Güçlü ve Portatif Kullanım

Yüksek güce sahip USB kablo ve taşıma çantası sayesinde gittiğiniz her yerde maksimum performans alabilme fırsatı sunar.

Genel Özellikler

 • Marka: Kodak
 • Ürün Tipi: Halka Işık - Ring Light
 • Boyut: 25 cm (10 inç)
 • Ayarlanabilir Renk Aralığı: 3500K - 5500K
 • Aydınlatma Teknolojisi: 120 Yüksek Kaliteli LED
 • Tripod Özellikleri: Ayarlanabilir (55 cm-73 cm)
 • Bluetooth Deklanşör: Var
 • Taşıma Çantası: Var
 • Evrensel Akıllı Telefon Klipsi: Var
 • DSLR/Aksiyon Kamerası Adaptörü: Var
 • USB Kablo Güç :5V / A2

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.