Kodak Ring Light Halka Selfie Çekim Işığı 25 cm

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Evinize Stüdyo Havası Getirin

Evde film yapanların kesinlikle ayarlarına eklemesi gereken selfie halka ışık, çekimlerinize stüdyo havası verir. Aynı zamanda sadece kamera karşısında güzel görünmek için de kullanabilirsiniz.

Spesifikasyonları Özelleştirin

Yüksek kaliteli 120 LED, ayarlanabilir renk dengesine ve parlaklığa sahiptir. Böylece görünümünüzü tam olarak talimatlarınıza uyacak biçimde özelleştirebilirsiniz.

İstenmeyen Yansımaları ve Gölgeleri Kaldırın

Bütün istemediğiniz gölgeleri ve yansımaları problemsiz bir biçimde ortadan kaldıran selfie halka ışık, tüm fotoğraflarınızı ve çekimlerinizi daha canlı ve kristal netliğinde görüntülemenizi sağlar.

Kompakt Kullanım

Yalnızca 25 cm çapında ölçülen halka ışık, süper kompakt olarak tasarlanmıştır. Kullanımı oldukça kolay olan ışık, 120 güçlü ayrı LED’lik bir etkiye sahiptir.

Daha Canlı ve Daha Pürüzsüz

Canlı ve havalı görünen fotoğraf ve videolar için tasarlanan ışık, koyu gölgeleri ve kırışıklıkları minimuma indirir. En yüksek seviyede pürüzsüz özçekim, vlog ve TikTok videolarını çekmenize olanak tanır.

Kolay Kullanım Aparatları

Ayarlanabilir bir tripoda sahip olan selfie halka ışık, USB fişi ve taşıma çantası ile renk dengelerini ve ışık parlaklığını kolayca ayarlamanızı sağlar.

Cihazlarınızla Uyum Yakalar

Nihai neticede tam kontrole sahip olmanıza imkan veren bu ışık, çok yönlüdür ve tüm android telefonlara uyum sağlar.

Üstün Teknoloji

Yüksek kalitede 120 LED ışık ile tasarlanan ürün, 3500K - 5500 K ayarlanabilir renk dengesine sahiptir. Aynı zamanda 55-73 cm ayarlanabilir tripod ile çekimlerinizi ayarlamanızı sağlar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Kodak
  • Model: Ring Light
  • Ayarlanabilir renk dengesi: 3500K - 5500K
  • 120 Yüksek kaliteli LED
  • Tripod: (ayarlanabilir yükseklik 55 cm-73 cm)
  • 5V/A2 usb kablosu

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Ürün Özellikleri
Kullanım Kolaylığı
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.