Oral-B D100 Vitality Cross Action Şarjlı Diş Fırçası

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 30.06.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Oral-B D100 Vitality Cross Action Diş Fırçası

Oral-B’den Cross Action şarjlı diş fırçası, manuel bir diş fırçasına kıyasla klinik olarak kanıtlanmış bir üstün temizleme sunar. Cross Action fırça başlığı, her dişi 16 derece açılı kıllarla sarar ve sahip olduğu 2D temizleme modu ile normal bir manuel diş fırçasından daha fazla plak çıkarmak için salınır ve döner.

Zamanlayıcı ile Kontrollü Fırçalama

Oral-B diş fırçasının sapında bulunan entegre zamanlayıcı ayarlandığında diş hekimlerinin önerdiği şekilde dişlerinizi 2 dakika fırçalamanıza yardımcı olur.

30 Saniyelik Titreşim Uyarıları

Farklı bir alanı temizlemeniz için uyarı sistemi olarak eklenmiş bir özellik olan titreşim modu, her 30 saniyede bir aktif olur ve sizi başka bir alana yönlendirir. Bu sayede ağız bakımınızı daha verimli bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

16 Derece Açılı Fırça Başlığı

Oral-B D100 Vitality şarjlı diş fırçasının hem başlığı hem de başlıkta bulunan temizleme kılları 16 derece ile konumlandırılmıştır. Bu açı, fırçanın dişlerinize daha rahat ulaşmasını ve derinlemesine temizlik yapmasını sağlar.

2D Temizleme Modu

Günlük ağız bakım ve temizlik rutinine dahil edebileceğiniz işlevsel diş fırçası Oral-B Cross Action, günlük diş fırçalama moduna ek olarak 2D temizleme modu sunar. Bu mod ile açılı döner ve süpürme hareketi ile ulaşılması zor alanlardaki plakları temizlemenize yardımcı olur.

Dakikada 7600 Hareket

Manuel fırçalar ile ulaşamayacağınız hareket sayısı sunan Oral-B Vitality, dakikada 7600 kez hareket eder ve temizlenmemiş alan bırakmamak için salınım hareketi ile birlikte çalışır.

Uyumlu Başlıklar

Cross Action diş fırçası, Oral-B’nin yedek olarak satışa sunulan 3D Black, Sensi Ultrathin, Sensitive Clean, Precision Clean, Floss Action, Tri Zone, Dual Clean, Power Tip, Ortho Care başlıkları ile uyum sağlar ve diş/diş etlerinize göre seçim yapmanıza olanak tanır. 

Teknik Özellikler

  • Cihaz Tipi: Şarjlı Diş Fırçası
  • Kullanıcı Tipi: Yetişkin
  • Toplam Başlık Sayısı: 1 adet
  • 2D Temizlik Hareketi: Var
  • Salınım Sayısı: 7.600       
  • Kullanım Modu: Günlük Temizlik
  • Zamanlayıcı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ORAL-B D100 VİTALİTY CROSS ACTİON ŞARJLI DİŞ FIRÇASI
Üretim Yeri
Almanya
Hız Ayarı
VAR
Şarjlı Kullanım Süresi
VAR
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ORAL B
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok