Polosmart PSC12 Akıllı Tartı + PSC03 Yüz Temizleme Cihazı Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

PSC03 Yüz Temizleme Cihazı & PSC12 Akıllı Tartı

PSC03 Yüz temizleme cihazı, T-sonic titreşim teknolojisi sayesinde, hızlı kolay temizleme ve gözenek görünümünde azalma sağlanır. Otomatik zaman ayarı yüz temizliğinizi üç dakikalık periyotlara böler ve tam dolu şarjla ortalama 60 kez kullanma imkânı sağlar.
PSC12 Akıllı Tartı ile doğru vücut analizi yapabilirsiniz .Yağ yüzdesi, su yüzdesi, kas ölçümü ve kalori ölçümü sağlayabilirsiniz. 

Tüm cilt tiplerine uygun silikon yapı

Cihaz 12 farklı hız ayarı ile titreşimli yüz temizleme ve tüm cilt tiplerine uygun silikon yapısına sahiptir . Cihaz suyla yıkamaya dayanıklıdır. Ultra hijyenik silikon yapısı sayesinde, yüzeyinde bakteri barınmasına engel olur. Yüzünüzün hassasiyetine göre veya temizleme arzunuza göre istediğiniz 2 farklı yüzeyi de kullanabilirsiniz. 

Sağlıklı Yaşam Hedeflerinizi Yükseltmek için En Akıllı Yol

En iyi smart tartılar sadece kilonuzu değil, aynı zamanda vücudunuzun eksiksiz bir analizini doğru olarak gösterir. Fitness hedeflerinizi yükseltmeye çalışıyorsanız veya vücudunuza nasıl bakacağınız hakkında bilgi edinmek istiyorsanız smart tartı kullanmak sizin için uygun olacak. Telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulama ile tüm kişisel verilerinizi tek bir yerden takip edebilir ve saklayabilirsiniz. Sağlıklı yaşam yolculuğunuzu keyifli bir deneyime dönüştürebilirsiniz .

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
POLOSMART PSC12 AKILLI TARTI + PSC03 YÜZ TEMİZLEME CİHAZI SET
Üretim Yeri
Çin
Kullanım Alanı
YÜZ TEMİZLEME VE VÜCUT AĞIRLIĞI
Hız Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
Suya Dayanıklılık
VAR
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
RENKLİ
Renk
RENKLİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
POLOSMART
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok