Polosmart PSC12 Akilli Tarti + PSC06 Vakumlu Siyah Nokta Temizleyici Set

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

PSC12 Akıllı Tartı & PSC06 Vakumlu Siyah Nokta Temizleyici Set

PSC06 Vakumlu Siyah Nokta Temizleyici, güçlü vakumlama özelliği ile cildinizin daha temiz ve ışıltılı görünmesini sağlar. Cildin altına işleyen güçlü vakumlama özelliği sayesinde gözeneklerdeki akne, siyah nokta ve kiri derinlemesine temizler. 6 farklı başlığı ile cildinizin ihtiyacı olan tam bir yüz temizliği gerçekleştirir.
PSC12 Akıllı Tartı ile doğru vücut analizi yapabilirsiniz .Yağ yüzdesi, su yüzdesi, kas ölçümü ve kalori ölçümü sağlayabilirsiniz. 

Cilt Pürüzsüzleştirme

Güçlü vakumlama özelliği ile cildinizin daha temiz ve ışıltılı görünmesini sağlar. Kan dolaşımını arttırarak cilt üzerinde daha canlı bir görünüm sağlar. 3 farklı modu ile kuru, karma ve yağlı ciltlerde kullanılabilir.

Sağlıklı Yaşam Hedeflerinizi Yükseltmek için En Akıllı Yol

En iyi smart tartılar sadece kilonuzu değil, aynı zamanda vücudunuzun eksiksiz bir analizini doğru olarak gösterir. Fitness hedeflerinizi yükseltmeye çalışıyorsanız veya vücudunuza nasıl bakacağınız hakkında bilgi edinmek istiyorsanız smart tartı kullanmak sizin için uygun olacak. Telefonunuza indirdiğiniz mobil uygulama ile tüm kişisel verilerinizi tek bir yerden takip edebilir ve saklayabilirsiniz. Sağlıklı yaşam yolculuğunuzu keyifli bir deneyime dönüştürebilirsiniz .

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
POLOSMART PSC12 AKILLI TARTI + PSC06 VAKUMLU SİYAH NOKTA TEMİZLEYİCİ SET
Üretim Yeri
Çin
Kullanım Alanı
YÜZ TEMİZLEME VE ANTİ-AGİNG
Hız Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
Suya Dayanıklılık
VAR
Güç (w)
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
POLOSMART
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok