Braun FS1000 Mini Tüy Alma Cihazı

5,0

Braun FS1000 Mini Tüy Alma Cihazı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Smartlight Teknolojisi

Smartlight teknolojisine sahip olan Braun FS1000 mini tüy alma makinesi sayesinde yüzünüzdeki açık renkli şeftali tüylerden kurtulabilirsiniz. Smartlight uygulaması, en kıvrımlı yerlerdeki tüyleri bile kolayca görmenize yardımcı olur.

FS1000 ile Kusursuz Makyaj

Makyaj yaparken yüzünüzdeki küçük tüylerin yaratığı renk eşitsizliklerinden rahatsız olabilirsiniz. Bu tüylerden kurtulmak için FS1000 mini tüy alma makinesinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede kısa sürede tüylerden kurtularak kusursuz bir makyaj yapabilirsiniz. 

İpek Gibi Bir Cilt için

En ince tüylerde bile etkili olan Braun FS1000 sayesinde zahmetsiz bir bakım deneyimi yaşayabilirsiniz. Mini tüy alma makinesini kullanarak kısa sürede ipek gibi bir cilde kavuşabilirsiniz. 

Kalın ve İnce Tüylerde Etkili

Braun FS1000 mini tüy alma cihazının yüksek performansı sayesinde yüz bölgenizdeki kalın ve ince tüyler kolayca ortadan kalkar. Tüy yoğunluğuna uygun modları kullanarak etkili bir sonuç alabilirsiniz.

Tahrişe Yol Açmaz

Hassas bir cildiniz varsa yüzünüzdeki tüylerden kurtulmak için farklı yöntemler denemenize gerek yok! FS1000 mini tüy alma makinesi, hassas cilt yapısına sahip olanlar için nazik bir bakım imkanı sunar. 

Kıvrımlı Bölgelere Uyumlu

Ulaşılması zor alanlar olan burun kenarları, üst dudak, çene gibi bölgelerdeki tüyleri zahmetsizce alır. Bu bölgelerdeki en kısa tüyler üzerinde bile etkili bir performans gösterir. 

Cilt Dostu Kesme Başlığı

PS1000 mini tüy alma makinesinin kesme mekanizması son derece güçlüdür. Bu başlıklar, cildinize dost bir yapıdadır. Folyo kaplı uçları sayesinde cildinize hassasiyetle temas eder.

Çanta Boyu Minimal Tasarım

Kolay kullanımı ile ön plana çıkan Braun FS1000 mini tüy alma makinesi, rahat kavranan bir tutma sapına sahiptir. Minimal tasarımı sayesinde çantanızda fazla yer kaplamaz.

Özellikler

  • Pratik Pilli Çalışma Sistemi
  • Folyolu Güçlü Kesme Başlıkları
  • İnce Uçlu Temizleme Fırçası
  • Akıllı Işık Teknolojisi
  • Kıvrımlı Alanlarda Etkili
  • Çantada Taşınabilir Boyut


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
FS1000 MİNİ TÜY ALMA MAKİNES
Üretim Yeri
Çin
Kullanım Tipi
KABLOSUZ VE KABLOLU KULLANIM
Hız Ayarı
2 FARKLI HIZ AYARI
Şarj Durum Göstergesi
VAR
Güç (w)
AA PİL
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BRAUN

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
4 kere puanlandı
Toplam 4 Yorumun Tanesini Okudun
Daha Fazla