Braun Silk Expert PL5237 Yeni Nesil IPL 400.000 Atımlı ve 2 Başlıklı Lazer Epilasyon Aleti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

SensoAdapt Teknolojisi

SensoAdapt teknolojisi kullanılarak üretilen Braun Silk Expert PL5237 lazer epilasyon aleti, cilt tonunu sürekli olarak tarar ve yoğunluk derecesini o bölgenin özelliklerine göre belirler. Bu sayede güvenli bir kullanım imkanı tanır.

Kalıcı ve Gözle Görülür Arınma

Silk Expert PL5237 en kısa ve en açık renkli tüyler üzerinde bile etkilidir. Tüyleri tamamen ve kalıcı olarak ortadan kaldırır. Size de pürüzsüz bir cildin tadını çıkarmak kalır.

Çift Başlıkla Etkili Temizlik

İki farklı boyuttaki başlıkları sayesinde geniş ya da ulaşılması zor alanlardaki tüyleri kolayca alır. Küçük başlığı yüz, koltuk altı ve bikini bölgesi için uygundur. Geniş başlığını ise kol, bacak ve göğüs gibi geniş alanlarda kullanabilirsiniz.

Nazik Mod ile Hassas Bakım

Braun Silk Expert PL5237 lazer epilasyon aleti, sahip olduğu 3 farklı nazik mod sayesinde cildinize hassas bir dokunuş yapar. Normal, nazik ve ekstra nazik mod seçenekleri arasından cildinize en uygun olanını kullanarak hassas bir bakım deneyimi yaşayabilirsiniz.


Cilt Tonuna Uygun Yoğunluk Düzeyleri

Cildinizde bölgeden bölgeye ton ve tüy rengi farklılıkları görülebilir. Silk Expert PL5237 10 farklı yoğunluk düzeyi sayesinde cilt tonunuza göre epilasyon işlemini sürdürür. Bu sayede profesyonel güzellik merkezlerinde elde edebileceğiniz güvenliği size evinizin ortamında sağlar.

400.000 Atımlık Yüksek Performans

400.000 atım hızına kadar ulaşabilen IPL sistemi sayesinde etkili bir uygulama yapar. Cihazın lambası 22 yıla kadar dayanıklıdır. Herhangi bir değişikliğe gerek duymadan uzun yıllar boyunca ilk günkü kalitesiyle kullanabilirsiniz.

1 Ayda Pürüzsüz Bir Cilt

Braun Silk Expert PL5237 2 başlıklı lazer epilasyon aletini 4 hafta boyunca haftada sadece 1 kez düzenli olarak kullandığınızda gözle görülür bir pürüzsüzlük elde edebilirsiniz. Tüy azaltıcı özelliği, klinik testlerden başarı ile geçmiştir.

En Hızlı Tüy Alma Performansı

PL5237, Braun’un en hızlı etki gösteren IPL cihazı olma özelliği gösterir. Sadece 1 dakika içinde 125.000 atım hızına kadar ulaşır. Yüksek hızlı ve devamlılık gösteren etkisi sayesinde etkili bir sonuç verir.  

Özellikler

  • SensoAdapt Teknolojisi
  • 400.000 Flaş Atımı
  • Temas Sensörü
  • Tüm Vücut Kullanım İmkanı
  • Özel Saklama Çantası
  • Kablolu Kullanım


Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
SİLK EXPERT PL5237
Üretim Yeri
Çin
Kullanım Tipi
KABLOSUZ VE KABLOLU KULLANIM
Hız Ayarı
VAR
Kullanım Ömrü (atım Sayısı)
400.000
Şarj Durum Göstergesi
YOK
Cilt Rengi Analizi
VAR
Cilt Temas Sensörü
VAR
Güç (w)
240V
Ana Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
BRAUN
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok