Aprilla 2'si 1 Arada Ahc 5018 Erkek Bakım Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İdeal Kullanım Süresi

Adaptörü sayesinde 4 saatte tamamen şarj olabilen 600 mAh kapasiteli lityum iyon pil, 35 dakika sorunsuz kullanım olanağı tanır. Bu sayede seyahatlerde ve outdoor aktivitelerde de saç ve sakal bakımınızı yapabilirsiniz.

Mavi Batarya Işığı

Bataryanın doluluk oranını gösteren mavi ışık sayesinde, kişisel bakım rutininiz yarıda kalmaz. Ayrıca kullanım öncesinde kontrol ederek şarj olmasını sağlayabilirsiniz.

Düzenli Saklama Standı

Aprilla saç ve sakal kesme makinesini, kılavuz tarakları ve başlıkları düzenli bir şekilde saklama imkânı sunan özel stant, aynı zamanda tüm seti sergilemenize de yardımcı olur.

İkisi Bir Arada Tasarım

Saç kesme makinesi ve tıraş makinesi bir arada sunan Aprilla AHC erkek bakım setinde hem saç hem de sakal kesmek için iki farklı başlık bulunur. Bu sayede iki farklı cihaz almak zorunda kalmazsınız.

Dört Kılavuz Tarak

3,6,9 ve 12 mm olmak üzere 4 adet kılavuz tarak bulunan Aprilla AHC erkek bakım seti sayesinde saç ve sakallarınızı dilediğiniz uzunlukta ayarlayabilir, düzeltmeler yapabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
ÇİN
Renk
SİYAH
Çalma Süresi
35 DK
Ana Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Konuşma Süresi
YOK
Şarj Süresi
4 SAAT
Ürün Model Adı
APRİLLA 2 Sİ 1 ARADA AHC 5018 ERKEK BAKIM SETİ
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
SİYAH
Marka
APRILLA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok