Wahl 05640-616 Micro GroomsMan Burun Kulak Kılı Kesme Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 31.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Tasarım

Micro GroomsMan, erkekler için geliştirilmiş olan ve pille çalışan kalem şeklinde bir düzelticidir. İnce tasarımlı bu burun ve kulak düzeltici, çok az yer kaplar ve seyahatleriniz için mükemmel bir yol arkadaşı olur.


Yol Arkadaşınız Micro GroomsMan

Burun ve kulak kıllarının acısız ve güvenli şekilde alınmasını sağlayan, şık ve kompakt tasarımlı kalem şeklinde bir düzelticidir. Pille çalışır ve seyahatleriniz için mükemmel bir tercihtir. Güzel hediye kutusu içinde alınarak olağanüstü bir hediyeye dönüştürülebilir.

Her An Yanınızda

Micro GroomsMan koruyucu kapak, hassas düzeltici başlığı, döner başlık, detay düzeltici başlığı, 2 konumlu kaş düzeltme tarağı (2 ve 4 mm) ve 1 AAA pil ile her an tüm ihtiyaçlarınıza yanıt vermeye hazırdır.

Özellikler

  • Döner Başlık
  • Lineer Başlık
  • Detay Şekillendirici
  • 2 Konumlu Kaş Düzeltme Tarağı (2,4mm)
  • Garanti Süresi: 3 Yıl

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.