Aprilia Ahc 5050 Titanium Tıraş Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Dayanıklı ve Sağlam Paslanmaz Çelik Bıçaklar

Titanium tıraş makinesinin paslanmaz çelik bıçakları mevcuttur. Dayanıklı ve sağlam malzemeden üretilmiş tıraş makinesi metal gövdesiyle son derece uzun ömürlüdür. 6 farklı eklenebilir başlığı mevcuttur. Ayrıca uzunluk numara ayarlama kolu ile başlık numaralarını ayarlayabilirsiniz.

Uzun Pil Ömrü

USB ile tıraş makinesini 2 saatte tamamıyla şarj edebilirsiniz. Tıraş makinesi 2 saatlik şarj ile 120 dakikaya kadar kullanım süresine sahiptir.

Kolay Temizlik

Su geçirmez özelliği bulunan tıraş makinesini kolaylıkla yıkayarak temizleyebilirsiniz.

Su Geçirmez Yıkanabilir Özellik

Titanium tıraş makinesi su geçirmez yapısıyla yıkanabilir özelliğe sahiptir. Kuru olarak da kullanabileceğiniz tıraş makinesi ıslak kullanım için de uygundur. Böylelikle ürün ile saçlarınızı yıkamanıza gerek kalmadan tıraş edebilirsiniz.

Kablolu Kablosuz Kullanım için Uygun

Titanium tıraş makinesi kablosuz olarak kullanılabilir ve size geniş bir hareket alanında özgür kullanım sunar. Böylece priz aramanıza gerek kalmaz ve her yerde tıraş olabilirsiniz. Dilediğiniz sonuca ulaşabilmeniz için Titanium tıraş makinesini isterseniz kablolu isterseniz de kablosuz olarak kullanabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
ÇİN
Renk
GÜMÜŞ
Çalma Süresi
120 DK
Ana Renk
GÜMÜŞ
Sub Kategori
PASAJ
Şarj Süresi
120 DK
Ürün Model Adı
APRİLİA AHC 5050 TİTANİUM TIRAŞ MAKİNESİ
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GÜMÜŞ
Marka
APRILIA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok