Xiaomi Mi S500 Elektrikli Tıraş Makinesi

5,0

Xiaomi Mi S500 Elektrikli Tıraş Makinesi

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Üç Temel Avantaj

Daha pürüzsüz, daha hızlı ve daha rahat bir tıraş . Bir tıraş makinesinin pürüzsüz, kusursuz, hızlı ve etkili bir tıraş sunması gerektiğine inanıyoruz. Bu geliştirilmiş model size daha rahat, daha pratik ve daha akıllı bir tıraş deneyimi sunar.

360° Hareketli Tıraş Başlığı

Yüz kıvrımları ve sakalların uzama yönleri çifte zorluk yaratır. Bunlarla baş etmek için esnek bir tıraş makinesine ihtiyaç vardır. Mi Electric Shaver S500 modelinin 360° hareketli yüzey teknolojisine sahip üç tıraş başlığı, tasarımıyla sakallarınızı her açıdan kolayca tıraş etmenizi sağlar ve tek seferde sinekkaydı tıraş sunar.

IFT Hareket Teknolojisi

Çoğu tıraş makinesiyle sinekkaydı tıraş için tıraş başlıklarını yüzünüze bastırmanız gerekir. Bu, yüzünüze uyguladığınız basıncı artırdığı gibi rahat ve pürüzsüz bir şekilde tıraş olmanızı da engeller. IFT hareket teknolojisi sayesinde tıraş başlıkları yüzünüzdeki basıncı hafifletir ve hem pürüzsüz hem de rahat bir tıraş sunar.

Çift Taraflı Bıçaklar

Tek taraflı bıçaklara kıyasla %50 daha fazla yüzey alanına ulaşan çift taraflı bıçaklarla daha hızlı tıraş olun. Verimli tasarım, dış hatta, iç hatta kıyasla iki kat fazla diş ve bıçak bulunduğu anlamına gelir. Bu da, daha verimli bir tıraş sunar.

Yüksek Hız Ayarı

Tıraş makinesi, Japon Mabuchi Motor şirketi tarafından üretilen ve yüksek tork, yüksek devir ve iki hız ayarı özelliklerine sahip 260 serisi motor kullanır. Standart hız, ortalama kalınlıktaki sakallar için uygundur; yüksek hız ayarı ise daha yoğun sakala sahip olanlar için tasarlanmıştır.

IPX7 Su Geçirmezlik Özelliği

Su geçirmez gövdesiyle tıraş makinesi, doğrudan akan suyun altında yıkanarak kolayca temizlenebilir. Daha temiz, daha pürüzsüz ve daha rahat bir tıraş için tıraş öncesi sakalınızı yumuşatmak üzere tıraş köpüğü kullanmanızı öneririz.

Parmak İzi Bırakmayan PPG Kauçuk Kaplama

Kullanım sırasında parmak izi ve başka lekelerin oluşmasını önler. Bu sayede tıraş makinesini daha rahat bir şekilde kavrayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Boyutları :155,1×61,6×63,3 mm

Nominal Giriş : 5V 1A

Su Geçirmezlik Özelliği : IPX7

Şarj Yöntemi : Type-C

Pil Ömrü : 60 Dk.

Ürünün Brüt Ağırlığı : 345g

Şarj Süresi : 1.5 Saat

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
Mİ ELECTRİC SHAVER S500
Üretim Yeri
Çin
Güç (w)
220V
Ağırlık (gr)
340 GR
Islak & Kuru Kullanım
ISLAK-KURU
Döner Başlık Sayısı Ve Tipi
YOK
Bıçak Sayısı
YOK
Yıkanabilme Özelliği
VAR
Şarj Göstergesi
YOK
Kullanım Şekli
KABLOSUZ
Başlık Sayısı
3
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
XIAOMI

Ürün Değerlendirmeleri

5,0
1 kere puanlandı