Grundig HS 7032 Botanika İyonik Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Botanik Yağ Terapisi Serisi ile Işıltılı Saçlar

Lavanta yağı kullanılarak özel üretilen seramik plakalar, saçlarınızı düzleştirirken zarar görmesini önlemeye yardımcı olur ve doğal bir parlaklık verir. Isı dağılımında da etkisi olan lavanta yağı, aşırı ısınmadan kaynaklı saç yıpranmalarına karşı koruma sağlar.

Yüksek Isıda Kullanıma İzin Veren Turbo Mod

Cihazın 220o dereceye kadar ısınmasını sağlayan turbo mod, saçlarınızı kısa sürede şekillendirmenize olanak tanır. Turbo mod cihazın hızlı bir şekilde ısınmasını sağlarken cihazın üzerinde bulunan tuşlar ise dilediğiniz ısıda kullanmanızı sağlar.

Son Sıcaklığı Aklında Tutan Hafıza Fonksiyonu

Sürekli kullandığınız ve saçlarınız için ideal sıcaklığı tekrar ayarlamanıza gerek bırakmayan hafıza fonksiyonu, cihazı kapatsanız bile kayıtlı kalır.

Otomatik Kapanma ile Güvenli Kullanım

Cihazı kullandıktan sonra açık unutma olasılığınıza karşı 60 dakika sonra otomatik olarak kapanır.

Antistatik Etki Sağlayan İyonik Fonksiyon

İyonik fonksiyon, saçlarınızın elektriklenmesini önlemeye yardımcı olan negatif iyonları ortama salar ve bu sayede kabarmayan, pürüzsüz saçlara sahip olabilirsiniz.

İdeal Isı için Sıcaklık Ayarları

Cihaz üzerinde pratik bir şekilde ayarlanabilen dört sıcaklık ayarı bulunur. Dilediğiniz ısıyı saç tipinize ve yapınıza göre seçebilir, 40 saniye içerisinde ısınan cihaz ile kısa sürede saçlarınızı düzleştirebilirsiniz.

Isı Kilitleme özelliği

Dört farklı sıcaklık ayarından herhangi birini seçtiğinizde 2 saniye sonra sıcaklık ayarı sabitlenir. Bu sayede kullanım esnasında ısı değişmez ve istendiği zaman + ve – tuşlarından herhangi birine 2 saniye basılı tutarak kilidi kaldırabilirsiniz.

Rahat Kullanım Sağlayan Ergonomik Tasarım

Mükemmel tutuş sağlayan ergonomik tutma sapı, ısınmaya karşı korumalı dış yüzeyi hem güvenli hem de rahat kullanım sunar. Saçlarınızı şekillendirirken farklı açılarda kullanabilir, lavanta yağı formülasyonu ile saçlarınıza doğal parlak bir görünüm verebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • En Düşük Isı: 160
  • En Yüksek Isı: 220
  • Isınma Süresi: 40 sn
  • Isı Kademesi: 4 Kademe
  • Asma Kulpu: Var
  • Isı Ayarı: Var
  • Dijital Ekran: Var
  • Kilit Sistemi: Var
  • İyon Özelliği: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.