Remington S9600 Silk Saç Düzleştirici

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Saniyeler İçerisinde Kullanıma Hazır

Saç düzleştiricisinde bulunan son teknoloji sayesinde kullanıcılar cihazı fişe taktıktan 10 saniye sonra istediği ısı ayarında dilediği saç modelini kuaförden yeni çıkmış kadar canlı ve sağlıklı bir şekilde yapabilir.

Otomatik Kapanma İle Ultra Güvenlik

Saç düzleştiricisindeki yenilikçi teknolojiler sayesinde kullanıcılar düzleştiriciyi kullandıktan sonra fişte unuttum derdini ortadan kaldırmaktadır. Saç düzleştirici kullanılmadığı zaman 60 dakika içerisinde kendini otomatik olarak kapatarak kullanıcılara ultra güvenli bir deneyim sunar.

Geniş Ve Esnek Sağlıklı Plakalar

Saç düzleştiricisinde bulunan ısı plakaları seramik koruyucu tabaka ile geliştirilmiştir. Düzleştirme aşamasında saçın nemini koruyan tabana elektriklenmeyi de önleyerek sağlıklı bir kullanım oluşturur.

Özellikler

  • 10 sn Isınma Süresi
  • Seramik Plaka
  • 150 derece Minumum
  • 235 derece Maksimum
  • Kilit Sistemli

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Tasarım & İşlevsellik
Kullanım Kolaylığı
Ürün Özellikleri
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.