Rowenta CF5820 Powerstraight Kablolu Düzleştirici Tarak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kablolu Düzleştirici Tarak

En hacimli ve zorlu saçlarda bile hızlı ve kolay düzleştirme sağlar. En zorlu saçlarda bile benzersiz performans sergiler. Rowenta Power Straight Düzleştirici Fırça hacimli, kıvırcık ve en zorlu saçlarda bile kolay ve hızlı düzleştirme için tasarlandı. Özel tasarlanan üçlü fırça ucu sayesindee saçı kökten yakalar, gergin olarak tutar ve etkili düzleştirme performansı sağlar. 40 adet kök yakalayıcı uç, saçı dipten yakalar; ardından100 adet seramik kaplı ısılı uç saçı gergin bir şekilde kavrayarak mükemmel düzleştirme sunar. Son olarak thermo-control teknolojisi sıcaklığı sabit ve optimal seviyede tutarak kökten uca pürüzsüz sonuçlar sağlarken iyon jeneratörü saçın elektriklenmesini önleyerek parlak saçlar sağlar. Üstün teknoloji ürünü olduğunu gösteren gelişmiş özellikleriyle doğru seçim olduğunu belli eder.

Kök Yakalayıcı Uçlar

40 kök yakalayıcı uç saçı kökten yakalar. Saç tipine göre ısı ayarı yapabileceğiniz elektrikli saç fırçası, iyonik jeneratörüyle elektriklenmeyi önlüyor. Ergonomik tasarıma sahip olan ve kompakt boyutlarıyla kolay taşınabilen ürün, ilk kullanımdan itibaren vazgeçilmeziniz oluyor. Mükemmel Düzleştirme Performansı Özel tasarım üçlü fırça yapısıyla hacimli ve kıvırcık saçları bile kolaylıkla düzleştiren üründür.

İkili Fırça Ucu

2 tip fırça ucu saçı gergin tutarak etkili sonuç sağlar. Özel olarak tasarlanan ikili fırça ucu sayesinde en kabarık ve hacimli saçlarda bile hızlı, kolay ve kusursuz sonuçlar! Saçları dibinden yakalayarak dakikalar içinde kökten uca pürüzsüz saçlar sunan Power Straight ile tanışın.

Mükemmel Sıcaklık Ayarı

Sıcaklık sensörü hem ince hem kalın telli saçlar için sabit ve optimal sıcaklık sunar: 160° 180° - 200°C

İyon jeneratörü

İyon jeneratörü sayesinde elektriklenmeyen parlak saçlar.

Rowenta CF5820 Powerstraight Düzleştirici Tarak Teknik Özellikler

  • Seramik Kaplama
  • Ayarlanabilir ısı
  • Düşük ısıyla yeterlilik
  • Saç tipine göre ısı ayarı
  • İyonik jeneratör
  • Isınma süresi (45 s)
  • 220-240 V

Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok