Trina Dz082 Profesyonel Saç Düzleştiricisi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Performans Ürünü

Isı kullanımı150 oc ince telli saçlar 180 oc normal saçlar 200 oc dalgalı saçlar- 230 oc kıvırcık saçlar güvenlik su ile temas etmiş makinenizi tamamen kurumadan çalıştırmayınız. Cihaz çalışırken fiş kordonunun ağız kısmından uzakta bulunmasına dikkat edilmelidir. Aşırı sıcaklık kablonun zedelenmesine neden olabilir. Her defaya mahsus aleti çalıştırmadan önce elektrik fişi ve kablosunu kontrol ediniz. Hasar görmeleri halinde fiş ve kabloyu uzman bir kişiye yeniletiniz her türlü bakım ve temizleme işlerinden önce fişi prizden çıkarınız. Cihazı temizlemek için hafif nemli bir bez kullanınız. Cihazın kullanma işlemi bittikten sonra, fişi prizden çıkarınız. Çünkü cihazın devresi açık da olsa suya yakınlığı durumunda tehlike arz edebilir. Makinenizin damlayan veya sıçrayan sulara maruz kalmamasına özen gösteriniz. Makineyi ıslak ellerle kullanmayınız. Makineyi küvet/duş kabini yakınlarında ve suyla dolu bir lavabonun üzerinde kullanmayın.

Trina Profesyonel Saç Düzleştirici 0082

Trina Profesyonel saç düzleştirici saç düzleştiricisi trina profesyonel saç düzleştiricisi, profesyonel kullanıma uygun olarak hafif ve ergonomik olarak dizayn edilmiştir. Saçtan pürüzsüzce kayar ve yumuşak sonuçlar oluşturur. LED göstergesi, ısı kontrolü yapmanıza yardımcı olur. Yüksek ısısı ve motor gücü sayesinde brezilya fönü sonrası ve keratin yükleme işleminde kullanıma uygundur. Isı ayar düğmeleri ile dilediğiniz ısıya kolayca ulaşabilirsiniz. Özel dizayn edilen plakaları, saçınızı düzleştirmenin yanında bukle yapmanıza da olanak tanır.360o dönebilen kablosu, hareket rahatlığı ve kullanım kolaylığı sağlar. Kullanım ürünü kullanmadan önce saçınızın tamamen kuru olduğuna emin olun. Cihazı prize taktıktan ı/o düğmesine basın ilk açılışta 2-3 sn basılı tutulmalıdır. Saçınız için uygun ısı ayarını seçin. Dilediğiniz ısıya geldikten sonra saçınızı şekillendirmeye başlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
TRİNA DZ082 PROFESYONEL SAÇ DÜZLEŞTİRİCİ
Üretim Yeri
Çin
Isı Ayarı
BELİRTİLMEMİŞ
En Düşük Isı
BELİRTİLMEMİŞ
En Yüksek Isı
230 DERECE
Otomatik Kapanma
VAR
Dijital Ekran
VAR
Materyal
SERAMİK
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Garanti Süresi
2 YIL
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
Trina
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok