Arnica KB41200 Alize 2300 Saç Kurutma Makinesi

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Soğuk Hava Tuşu

Saç şekillendirme işleminin uzun süre etkili olması amacıyla tasarlanmış soğuk hava tuşu ile saça şekillendirme esnasında soğuk hava uygulanarak verilen şeklin çok daha uzun süre kalıcı olması sağlanır.

Isı ve Hız Ayarı

Aciliyeti olan şekillendirme ve kurutma işlemleri ile bazı saç şekillendirme işlemlerinin ihtiyaç duyduğu ısı ayarlarının farklı olması sebebiyle tasarlanmış kademeli hız ve ısı ayarı sayesinde yapılacak işleme en uygun ısı ve hız kademeleri seçilebilir. 2 farklı hız ve 3 farklı ısı ayarı mevcuttur.

Güçlü Motor

Sahip olduğu 2300 W gücündeki motoru sayesinde üstün performans ile çalışır. Güçlü motor özelliği sayesinde uzun süre çalışabilir yapıda olup profesyonel kullanım için uygundur. Bunun yanı sıra evde kuaför etkisine sahip olmak isteyen kişilerce de kolayca kullanılabilmektedir.

Elektriklenme Karşıtı

Kabarmaya ve elektriklenmeye müsait saçlar için tasarlanmış iyon teknolojisi sayesinde saça uygulanan ısı saçta elektriklenmeye ya da kabarmaya yol açmaz. Saç hafifliğini koruyarak pürüzsüz bir şekilde şekillendirilir.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
ARNİCA KB41200 ALİZE 2300 SAÇ KURUTMA MAKİNESİ
Üretim Yeri
Türkiye
Güç (w)
2300
Hız Ayarı
2 KADEME
Sıcaklık Seviyesi
VAR
Soğuk Hava Üfleme
VAR
Motor Tipi
BELİRTİLMEMİŞ
Garanti Süresi
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
ARNICA
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok