Ventoso V5 Silex5000 Profesyonel Fön Makinesi

5,0
İndirim Bitiş Tarihi: 30.10.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

İtalyan Dizaynı ve Teknolojisi

V5 Silex5000 modeli ile fark yaratan Ventoso, profesyoneller için tasarlanmıştır. Fön makinesini uzun saatler kullanan profesyonellere kuaför dostu ürün olarak hizmet verir.

Çok Sessiz

İtalyan tasarımı ile birleşen fön makinesi, özel huni tasarımına sahiptir. Cihazın arka bölümünde bulunan bu huni tasarımı, cihazın çıkardığı sesi hapseder ve 63 dB’e kadar düşürür. Böylece üstün performansta en sessiz şekilde çalışır.

Evlere Profesyonel Hizmet

Profesyonel kuaförler için üretilen fön makinesi, bireysel olarak evde kullanıma da uygundur. Saç tipinize göre sıcaklık ve hız ayarlarını yapabilir ve evinizde en etkili saçlara sahip olabilirsiniz.

Farklı Saç Şekillendirme Seçenekleri

Farklı şekillendirme olanağı veren cihaz, 9 milimetrelik geniş ve 6 milimetrelik dar olmak üzere 2 adet ısıya dayanıklılığı bulunan tırnaklı fön başlığına sahiptir. Bu ekstra başlıklar sayesinde farklı saç şekilleri elde edebilirsiniz.

En Hızlı Kurutma Deneyimi

En yüksek kalitede nikel-krom rezistans ile üretilen fön makinesi, 50/60 Hz ve 220 - 240 V gerilimde çalışma olanağına sahiptir. Aynı zamanda standart ürünlere göre 3 kat daha hızlı kurutur ve etkili şekillendirme sağlar.

Ergonomik Özellikler

Özel olarak tasarlanan kaydırmazlık kulakçığı ve ergonomik tutuşa sahip tasarımı bulunur. En kolay şekilde saç şekillendirmenizi sağlayan cihaz, temizlenebilir ve çıkarılabilir filtresi ile kolay temizleme imkanı verir.

Doğru Hava Akışı

81 m3/saat hava akışı bulunan fön makinesi, doğru hava akışı için tasarlanan ızgaraya sahiptir. Aynı zamanda güvenliğini sağlayacak bir termostat ile üretilmiştir. Ayrıca 155 derece maksimum termostat sıcaklık derecesine sahiptir.

Çift Katmanlı Teknoloji

Çift katmanlı izolasyon ile üretilen fön makinesi, gövdeye daha az ısı aktarımı yapar. 4 ısı ve 2 adet hız derecesi bulunur.

Teknik Özellikler

  • Marka: Ventoso
  • Model: V5 Silex 5000
  • Güç: 2500 W
  • Isı Ayarı: 4 Kademe
  • Hız Ayarı: 2 Kademe
  • Basınç: 27,26 pascal
  • Ağırlık: 550 gr

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
V5 SİLEX5000
Üretim Yeri
Türkiye
Garanti Süresi
2 YIL
Ana Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
VENTOSO
5,0
1 kere puanlandı