Denon DHT-S316 2.1 Bluetooth Soundbar ve Wireless Subwoofer

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Denon Soundbar ve Kablosuz Subwoofer

Denon Soundbar, TV'nizin ses olanaklarını başka bir düzeye taşıyabileceğiniz ve teknolojik özellikler sayesinde sinemadakine benzer bir deneyim yaşayabileceğiniz bir hoparlördür. Ayrıca zarif tasarımının arkasında harika ses efektleri barındıran oldukça şaşırtıcı bir ses sistemidir.

Sanal Surround Efekti

Soundbar, müziği kulaklarınıza farklı yönlerden göndererek sanal bir surround efekti oluşturur. Subwoofer ile kombinasyonu sayesinde ses efektleri güçlü bir şekilde vurgulanır. Böylece hem müziklerin hem de filmlerinin tadını çıkarabilirsiniz.

Bluetooth Bağlantı ile Müzik Keyfi

Soundbar ve subwoofer seti ile müzik dinlemeyi tercih ettiğinizde Bluetooth aracılığıyla telefonunuzdan, tabletinizden veya dizüstü bilgisayarınızdan soundbar'a müzik akışı yapabilirsiniz. Bu sayede bu ses teknolojisinden daha çok yararlanabilir, evinizde veya bahçenizde küçük partiler verebilirsiniz.

Diyalogları Öne Çıkaran Dialogue Enhancer

Denon soundbar, Dialogue Enhancer teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji, yüksek sesli efektlerin kullanıldığı medyalardaki sesleri ön plana çıkararak diyalogları daha net duymanıza yardımcı olur.

Kompakt ve Kablosuz Tasarım

Denon DHT-S316'yı herhangi bir odaya kolayca uyum sağlar. Soundbar kompakt bir boyuta sahiptir, böylece TV'nin altındaki bir kabine kolayca yerleştirebilirsiniz. Ayrıca dekorasyonunuza göre duvara montajı da mümkündür.

Kablolu ve Kablosuz Bağlantı Seçenekleri

Ses kaynağına bağlantı 3,5 mm Jak ve HDMI bağlantısı ile sağlanır. Bluetooth ise diğer elektronik cihazlara kablosuz ve sorunsuz bir şekilde bağlanmanıza yardımcı olur. Subwoofer'ı kablosuz olarak kolayca bağlayabilir, böylece konumlandırırken daha özgür olabilirsiniz.

Derin Bass için Subwoofer Sistemi

DHT-S316 soundbar ve subwoofer, 2.1 kanal setinin ses potansiyelini ortaya çıkaran aktif bir hoparlördür. Güçlü bas elde etmek için ses çubuğuna aktif bir subwoofer eklenir. Evde surround ses oluşturur ve Dolby Digital ses formatı ile büyüleyici bir sinema keyfi sunar.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: Bluetooth soundbar ve subwoofer
  • Bağlantı Türü: Bluetooth, Kablosuz
  • HDMI Giriş Sayısı: 1
  • Ses Girişleri: Optik, 3.5mm, HDMI (ARC)
  • Kanal Sayısı: 2.1
  • Subwoofer: Var
  • Ses Formatı: Dolby Digital, DTS, Dolby Audio
  • Uzaktan kumanda: Evet
  • Boyutlar: 900x55x82mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DENON DHT-S316 SİYAH 2.1 BLUETOOTH SOUNDBAR VE WİRELESS SUBWOOFER
Üretim Yeri
Çin
Hoparlör Tipi
BLUETOOTH SOUNDBAR VE SUBWOOFER
Dönüştürücü
BELİRTİLMEMİŞ
Çıkış Gücü
BELİRTİLMEMİŞ
Bluetooth Versiyon
V4.2
Şarj Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
SİYAH
Orıjınal Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DENON
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok