Divoom Ditoo Plus Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Klasik Oyunlar ile Nostalji Keyfi

Bu bluetooth hoparlör ile piksel yarışçısı, sihirli 8 top ve yılan gibi klasik oyunları da oynayabilirsiniz.

Günlük Ajandanız Olabilen Divoom Uygulaması

Gün içerisinde yapacağınız işleri planlayıcı ile düzenleyebilir, alarm kurarak istediğiniz saatte uyanabilir, uyku yardımcısı ile rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Tüm bunları yapabileceğiniz Divoom uygulaması, uyku yardımcısı ile değişik aydınlatma seçenekleri de sunar.Güne enerjik başlamanızı sağlayan hoparlör, hava şartlarına hazırlıklı olmanız için güncel hava durumu bilgilerine sahiptir.

Divoom Uygulaması ile Piksel Sanatçıları ile Tanışın

Piksel seçebileceğiniz ve yeni piksel görselleri üretebileceğiniz Divoom uygulaması, diğer sanatçılarla tanışabilmeyi ve sohbet edebilmenizi sağlar. Ayrıca tüm piksel görsellerinizi online olarak paylaşabilirsiniz.

Divoom Ditoo Plus ile Eğlenceli Anlar

Divoom'un bluetooth hoparlörü, oyun konsolu ve hoparlör gibi işlevler içerir. Hoparlörde mekanik tuşlar bulunur ve şık bir görünüm için arkadan aydınlatmalıdır. 10 Watt'lık yüksek kaliteli sürücülere sahip hoparlör, iyi bir ses seviyesi sunar.

Çevresel Ses ile Gerçekçi Müzik

Surround ses sunan gelişmiş sürücüler nerede olursanız olun büyüleyici bir müzik dinletisi sağlar. Sesi eşit dağıtmayı sağlayan hoparlör sistemi, sesi 10 metre çapında yayabilir. Bu sayede uzak mesafeden bile tiz ve basları mükemmel iletir.

Divoom Ditoo Plus ile Piksel Art

Retro Bluetooth hoparlör ile ekranda piksel resimler sunabilirsiniz. Ditoo sayesinde farklı piksel görüntülerini sergileyebilir ve paylaşabilirsiniz. Binden fazla standart piksel resim vardır, ancak metinli veya metinsiz olarak kendi resimlerinizi de oluşturabilirsiniz.

Arkadan Aydınlatmalı Şık Klavye

Bir hoparlörden fazlasına sahip olmanızı sağlayan Divoom Ditoo Plus, LED aydınlatmalı klavye ile şık bir dekorasyon ögesidir. Bu sayede düşük ışık koşulları ya da karanlıkta klavyeyi net görebilir, oyun oynayabilir ve ayar yapabilirsiniz.Gün içerisinde yapacağınız işleri planlayıcı ile düzenleyebilir, alarm kurarak istediğiniz saatte uyanabilir, uyku yardımcısı ile rahat bir uyku uyuyabilirsiniz. Tüm bunları yapabileceğiniz Divoom uygulaması, uyku yardımcısı ile değişik aydınlatma seçenekleri de sunar.Güne enerjik başlamanızı sağlayan hoparlör, hava şartlarına hazırlıklı olmanız için güncel hava durumu bilgilerine sahiptir.

Teknik Özellikler

  • Ürün Tipi: Kablosuz Hoparlör
  • Bağlantı Tipi: Bluetooth
  • Bluetooth: 5.0
  • Frekans aralığı: 80-20 KHz
  • Hoparlör boyutu: 45mm
  • Çıkış gücü: 10W
  • Hassasiyet: d80 dB
  • Ağırlık: 505 g
  • Boyutlar: 90 x 114 x 121 mm

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
DİVOOM DİTOO PLUS BLUETOOTH HOPARLÖR
Üretim Yeri
Çin
Hoparlör Tipi
BLUETOOTH HOPARLÖR
Dönüştürücü
BELİRTİLMEMİŞ
Çıkış Gücü
10 W
Bluetooth Versiyon
V5.0
Şarj Girişi
BELİRTİLMEMİŞ
Ana Renk
KIRMIZI
Orıjınal Renk
KIRMIZI
Renk
KIRMIZI
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
DIVOOM
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok