Goldmaster Enjoy 67 Taşınabilir Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


True Wireless Stereo Özelliği

V5.0 TWS Bluetooth özelliğiyle kablosuz kullanımın avantajını sonuna kadar yaşatan Goldmaster Enjoy-67 taşınabilir Bluetooth hoparlör ile yüksek ve güçlü sese doyarsınız. 

Tek Cihaza İki Ürün Bağlayabilirsiniz

Gerçek kablosuz stereo performansı sunan modelden iki adet aynı anda tek cihaza bağlanabilir ve kendi müzik sisteminizi yaratabilirsiniz. Tek akıllı cihaza bağlanan çoklu hoparlörler sayesinde, sinema filmlerini izlerken ya da konser efektiyle müzik dinlerken keyfiniz katlanır.

Özgürleştiren Bağlantı

Goldmaster Enjoy-67 kablosuz hoparlör modelinde kullanılan güçlü bağlantılar ile akıllı cihazınız ile 10 metreye kadar uzaklaşabilirsiniz. Bu sayede tek bir yere bağlı kalma gereksinimini ortadan kaldırır ve sizi özgürleştirir.

Renkli ve Şık Tasarımıyla Dikkat Çeker

Enjoy-67 modelinde kullanılan LED hoparlörlerin renkli ışıkları, müziğin ritmine ayak uydurur. Bas ve tiz seslere göre renk değiştirerek ortam atmosferini neşelendirir.

Tüm Akıllı Cihazlara Bağlanabilirsiniz

Bluetooth bağlantısını kullanan ve kablo kalabalığını ortadan kaldıran taşınabilir Goldmaster Enjoy-67 hoparlör cep telefonu, smart TV, tablet ve laptop gibi tüm aygıtlarla beraber kullanılabilir.

Dahili Mikrofon Özelliği

Enjoy-67 Bluetooth hoparlörü sadece müzik ve program seslerini dinlemek için değil, konferans yaparken de kullanabilirsiniz. Aynı zamanda dahili mikrofonu bulunan ürün aracılığı ile sesli aramaları cevaplamak için cep telefonuna yakın olmanıza gerek yoktur.

Çoklu Aktarım Seçenekleri

Goldmaster Enjoy-67 hoparlör taşınabilir ve kompakt yapısını çoklu bağlantı özellikleri ile bir araya getirir. Sadece Bluetooth ile değil, Micro SD, AUX ve USB kullanarak da veri aktarımı yapabilirsiniz.

Eğlencenizi Yanınızda Taşıyın!

Evde, okulda, ofiste ya da arkadaşlarınızla dışarıda takılırken eğlencenizi beraberinizde taşıyabilirsiniz. Ergonomik ve hafif gövde tasarımı, kaliteli ses sunan 5W gücünde çift hoparlörü ile Goldmaster Enjoy-67, tüm beklentilerinizi karşılar.

Özellikler

  • Ürün: Goldmaster Enjoy-67 bluetooth hoparlör
  • Boyut: 20x8x7.5 cm
  • Özellik: Taşınabilir, kablosuz, TWS ile çift ürün bağlama, stereo ses
  • Dahili Donanımlar: Mikrofon, batarya, renk değiştiren hoparlör
  • Bluetooth: V5.0 TWS, 10 metre çalışma mesafesi
  • Güç: 5Wx2 (ses)
  • Port: USB, Micro SD, AUX

Teknik Özellikler

Bağlantılar
Bluetooth
V5.0
Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.