Joyroom Çanta Şeklinde Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Joyroom Çanta Şeklinde Kablosuz Bluetooth Hoparlör

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Sıradanlıktan Uzak Orijinal Tasarım

Alışılmış tasarımların dışına çıkarak yeni bir yaklaşımı gözler önüne seren Joyroom Jr-M04 hoparlör modeli, kullanışlı detaylarla estetiği bir araya getiriyor. Cihazın çanta şeklindeki tasarımı dikkat çekmeyi başarırken taşıma kolaylığı da sağlıyor. Üzerindeki minimalist tuşlar ve rengi ise sağladıkları uyumla cihaza şıklık katıyor.

Esnek Kullanım Sağlayan Bluetooth Teknolojisi

Joyroom Jr-M04 hoparlör modeli yeni nesil bluetooth teknolojisi sayesinde kablosuz kullanım imkânı tanıyor. Bilgisayar, telefon ve tablet gibi cihazlara kolaylıkla bağlanabilen model bu sayede kullanıcılara hareket özgürlüğü tanıyor.

Kuvvetli Baslar ve Tizler

Yüksek ses şiddeti ile keyifli bir kullanım süreci sunan Joyroom Jr-M04, ses kalitesiyle de standartların üzerinde yer alıyor. Dengeli ses profiliyle öne çıkan modelde baslar, tizler ve midler ahenk içerisinde adeta dans ediyor. Birbirinin önüne geçmemeleri ise kullanıcılara seslerin tüm detaylarına hakim olabilme fırsatı veriyor.

Geniş Çekim Alanı

Kablosuz kullanıma uygun bir hoparlör olan Joyroom Jr-M04, bluetooth teknolojisinin geldiği son noktayı kullanıcılarla buluşturuyor. Bu sayede hoparlör kaynak cihazdan 10 metre uzaklığa kadar rahatlıkla kullanılabiliyor.

Gelişmiş Lityum Pille Uzun Kullanım Süresi

Joyroom Jr-M04 kablosuz hoparlör modelinin içerisinde lityum pil yer alıyor. Yüksek enerji verimliliği ve pil kalitesi, cihazın tek şarjla 6 saatlik kesintisiz çalma süresi sunmasını sağlıyor.

Kısa Şarj Süresi

Joyroom Jr-M04 kablosuz hoparlör uzun çalma süresinin yanı sıra kısa şarj süresi ile kullanıcıları memnun ediyor. Cihazın %0 doluluktan tam şarja ulaşması yalnızca 4 saat gibi kısa bir süre alıyor.

Çağrı Cevaplama Fonksiyonu

Joyroom Jr-M04, hoparlörün yanı sıra üzerinde mikrofon bulunduruyor. Bu sayede telefon görüşmelerinizi yapabilmenize yardımcı oluyor. Mikrofon kalitesi seslerin net bir şekilde iletilmesini sağlıyor ve görüşmelerinizi problem yaşamadan tamamlamanıza imkân tanıyor.

Teknik Özellikler

  • Marka: Joyroom
  • Model: Jr-M04
  • Bluetooth Modeli: Bluetooth V4.1
  • Etkili Mesafe: 10 m
  • Maksimum Güç: 3W x 2
  • Pil: Lityum
  • Çalma Süresi: 6 saat
  • Arama Süresi: 7 saat
  • Şarj Süresi: 4 saat
  • Sarj Standardı: Mikro USB

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
JOYROOM ÇANTA ŞEKLİNDE KABLOSUZ BLUETOOHT HOPARLÖR
Üretim Yeri
Çin
Hoparlör Tipi
KABLOSUZ BLUETOOTH HOPARLÖR
Dönüştürücü
BELİRTİLMEMİŞ
Çıkış Gücü
BELİRTİLMEMİŞ
Bluetooth Versiyon
UYUMLU
Şarj Girişi
BELİRTİLMEMEİŞ
Ana Renk
PEMBE
Orıjınal Renk
PEMBE
Renk
PEMBE
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Part Number
BELİRTİLMEMİŞ
Marka
JOYROOM