Motorola Sonic Play 150 FM Bluetooth Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Ultra Hafif Tasarım

Motorola Sonic Play hoparlörün oldukça hafif ve ergonomik bir tasarıma sahip olması ürünü dilediğiniz her yere kolayca taşımanıza olanak sağlar. Hoparlörün bu tasarımı sayesinde her yerde müzik dinleyebilir, bulunduğunuz ortamı keyifli bir hale getirebilirsiniz.

4.1 Bluetooth Bağlantısı

Ürünün güçlü Bluetooth bağlantısı elektronik cihazlarınızdan kolayca bağlanarak kesintisiz bir müzik deneyimi yaşamanıza imkân tanır. Kablosuz kullanım avantajı sayesinde prize erişiminiz olmadığı alanlarda da müzik dinleyebilir, gün boyunca kesintisiz müziğin tadını çıkarabilirsiniz.

Uzun Süreli Kullanım İmkânı

Sonic Play hoparlör 4 saate kadar kesintisiz kullanım imkânı sunar. Ürünün bu özelliği sizi sürekli şarj doldurma zahmetinden kurtarır ve enerji tasarrufuna katkıda bulunur.

Geniş Kapsama Alanı

12 metrelik geniş bir kapsama alanına sahip bu hoparlör, bağlı olduğunuz cihazı sürekli yanınızda bulundurma zorunluluğunu ortadan kaldırır. Bu sayede pratik ve rahat bir deneyim yaşayarak geniş bir alanda müzik dinleyebilirsiniz.

FM Radyo Özelliği

Motorola kablosuz hoparlör, Bluetooth bağlantısının yanı sıra FM radyo özelliğine de sahiptir. Elektronik cihazlarınız yanında yokken FM radyo özelliğini kullanarak radyo programlarını dinleyebilirsiniz.

Yüksek Ses Kalitesi

Bu hoparlör sesi net ve berrak bir şekilde aktararak melodileri yüksek kalitede dinlemenize olanak tanır. Ürünün 3 W hoparlör gücü ise size geniş bir ses aralığı sunarak kalabalık ortamlarda da müziği kusursuz bir şekilde duymanızı sağlar.

Kolay Kullanım Avantajı

Ürünün basit ve sade tasarımı konforlu ve kolay bir kullanım sağlar. Üst kısmında yer alan tuşlarından ses seviyesini kolayca kontrol edebilir, tek tuşla hoparlörü açıp kapatabilirsiniz.

Darbelere Dayanıklı Yapı

Darbelere dayanıklı şekilde tasarlanan Sonic Play hoparlör, uzun yıllar kullanıma elverişlidir. Ürünün dayanıklı yapısı kırılma ve yıpranma gibi problemlerin önüne geçerek uzun vadede ekonomik tasarruf sağlar.

Teknik Özellikler

  • Ağırlık: 27 gram
  • Boyutlar: 10.6 x 3.5 x 6.3 cm
  • Bağlantı Türü: Bluetooth
  • Toplam Güç: 3 W
  • Pil Hücre Bileşimi: NiMH
  • Renk: Siyah

Teknik Özellikler

Bağlantı Arayüzleri
Bağlantı Tipi
Kablosuz
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok