Trust 21046 Asto PC Ve TV Uyumlu Hoparlör

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Şık Yatay Hoparlör

Şık Trust Asto Sound Bar, zengin stereo ses sağlarken PC Monitörünüzün altına dikkat çekmeyecek şekilde yerleşir. Trust Asto, bilgisayar monitörünüzün altına yerleştirilebildiği için minimum miktarda masa alanı kaplar. Bu kompakt hoparlör, 6 W RMS (12 W tepe gücü) ile hala zengin stereo ses sağlar. Bunun yanı sıra Trust Asto, onu eviniz veya ofisiniz için ideal PC hoparlörü yapan şık bir tasarıma sahiptir.

USB Destekli

Trust Asto, USB'den güç alır, bu da duvar prizine gerek olmadığı anlamına gelir. Asto’nun kurulumu gayet basittir. Sadece USB’yi cihazınıza bağlamanız yeterli.

Kolay kontrol

Başkalarını rahatsız etmek veya biraz mahremiyet kazanmak istemiyor musunuz? Kulaklığınızı hoparlörün önüne takmanız yeterlidir. Ayrıca, ışığı yanan ses düğmesiyle istediğiniz zaman ses düzeyini ayarlayabilir veya mikrofonunuzu hoparlörün ön tarafına takabilirsiniz. Trust Asto çok kullanışlı ve kullanımı kolaydır.

Özellikler

  • 12 W maksimum güç (6 W RMS)
  • Her türlü PC monitörü veya TV ekranı altına sığabilen kompakt hoparlörden zengin stereo ses kalitesi bulunur.
  • Büyük, ışıklı ses ayar düğmesi vardır.
  • Kulaklık ve mikrofon bağlantısı rahatlık sağlayacak şekilde ön taraftadır.
  • USB gücü ile çalışır: Duvar prizine gerek duymaz.

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.