Viewsonic M2E FHD Smart Taşınabilir Harman Kardon Wi-Fi / Bluetooth Cinema Supercolor+ LED Projeksiyon

​​Turkcell Pasaj'a özel ​​​kontratlı alımlarında​ E2M 10 inç Ring Light LED Youtuber Çekim Işığı hediye!​ Kampanya bitiş tarihi: 29.11.2021 Detaylı bilgi için tıklayın.​​​​​​​​​​​

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirimin bitmesine
kaldı.
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de


Şık, Sade, Hafif

Sade ve şık bir tasarıma sahip olan Viewsonic M2E projeksiyon, 1 kg ağırlığındaki yapısıyla oldukça hafiftir. Taşıma çantası, valiz veya sırt çantasında kolaylıkla yanınıza alabileceğiniz bu cihaz, her yerde dilediğiniz an görüntü yansıtabilmenize imkan verir.

Mükemmel Ses Deneyimi

Entegre halde bulunan çift hoparlör sistemi sayesinde extra ses çıkış aksesuarına ihtiyaç duymadan kullanabileceğiniz Viewsonic M2E LED projeksiyonun hoparlör tasarımı, Harman Kardon tarafından yapılmıştır.

Kumandalı Kullanım Özelliği

Kumandalı olarak kullanılabilen M2E, bu kumanda yardımıyla uzak mesafelerden pek çok ayarı manuel olarak yapabilmenizi sağlar. Bu sayede yerinizden kalkmadan cihazı kontrol edebilirsiniz. Ayrıca kumanda pillerinin değiştirilebilir olması, uzun ömürlü kullanım açısından son derece önemli bir özelliktir.

Yükseklik Ayarı Sağlayan Fonksiyonel Ayak

Cihazın arka bölümünde entegre halde kullanılan ve farklı kademe ayarı bulunan ayak, kullanım esnasında projeksiyonu istediğiniz yüksekliğe getirebilmenize olanak sağlar.

Daha Canlı ve Kusursuz Renkler

Viewsonic M2E full HD 1080P görüntü kalitesi ve Cinema Super Color özelliği ile 1.07 milyar renk sunar. Cihazın %125 Rec709 desteği sayesinde her defasında renklere daha canlı bir performansla erişebilirsiniz. Viewsonic M2E projektör ile 3 metrelik mesafede 120 inçlik boyutlara kadar net görüntüleme seviyesine ulaşabilirsiniz.

Dört Köşe Düzenleme Özelliği

Yansıtılan görüntüyü farklı açılarla ayarlamanıza yarayan dört köşe düzenleme özelliği, konumunuzu değiştirmeden görüntüyü kendinize göre kaydırabilmenize imkan verir.

Otomatik Odaklama

Viewsonic M2E modelinde bulunan Time-Off-Flight (TOF) özelliği ile görüntülerde otomatik odaklanma sağlayarak görüntü kalitesinde netlik ayarını saniyeler içinde kendiliğinden yapar.

Farklı Bağlantı Seçenekleri

Farklı bağlantı seçenekleri bulunan M2E’nin Wi-Fi özelliği ile cep telefonunuzun ekranını kolaylıkla geniş ekrana yansıtabilirsiniz. Cihazda ayrıca, alternatif aksesuar bağlantıları için Bluetooth, USB, HDMI ve Type-C giriş çıkış portları da bulunur.

Özellikler

 • Görüntü Teknolojisi: DPL
 • Işık Kaynağı Teknolojisi: LED
 • Çözünürlük: Full HD (1920x1080)
 • İzleme Süresi: 30000 saat
 • Kontrast Oranı: 3000000:1
 • Parlaklık: 1000 cd/m²
 • Hoparlör: Dahili
 • Kablosuz Bağlantı: Wi-Fi
 • USB: Var
 • HDMI: Var
 • Type-C: Var
 • Kumanda: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.