Xiaomi Wanbo T2 Max 1080P Full HD Android Compact Projeksiyon Cihazı

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Xiaomi Wanbo T2 Max 1080P Full HD Android Compact Projeksiyon Cihazı

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Yüksek Ses Kalitesi

Sol ve sağ kanal olmak üzere 2 adet hoparlöre sahiptir. Hoparlörler 3Wx2 gücünde çalışır. Kapsamlı ses efektleri, en temiz yüksek ses kalitesinde duyulur. Seslerin en doğal halini 360 deg ses kapasitesiyle yansıtır.

Göz Sağlığı İçin

Geliştirilmiş özellikleri arasında göz sağlığını koruyan dağınık yansıma önleyici yer alır. LED ışık sistemiyle zenginleştirilen görüntü kalitesi, dağınık yansımaları da toplar ve bu sayede uzun süreli izlemelerde göz yorgunluğu yaşatmaz

Kod Çözme Teknolojisi

Gelişmiş teknolojik özelliklere sahip cihazda yer alan HDR10 kod çözme özelliği, görüntülerin çok daha ayrıntılı ve doğal olmasını sağlar. Ayrıntıları en net biçimde gösteren projeksiyon makinesi 1920x1080P çözünürlüğüyle harika bir görüntü kalitesi sunar.

Üç Fanlı Tasarım

Üç fanlı tasarıma sahip projeksiyon makinesi, içinde ve dışında yer alan fanlarıyla uzun süreli kullanımlarda ısının eşit şekilde dağılmasını sağlar. Bu özelliği LED ışıkların kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Toz Korumalı Sistem

Seyir anında ışık yolunda görülen toz yığınını ortadan kaldıran teknolojiyle donatılmıştır. Isı yayma teknolojisinin en gelişmiş özelliklerini sergileyen cihaz, dahili sirkülasyon yaparak hem hizmeti hem de kullanım ömrünü maksimuma çıkarır

Sinema Keyfi Her Yerde

Video, film gibi çok sahneli çekimleri karşılamak ve istenilen her an, her yerde sinema keyfini yaşatmak için özel olarak tasarlanmıştır. büyük ekran ve gerçek ses kalitesini sunan LCD ekran projeksiyon cihazı, zarif tasarımıyla da dikkat çeker.

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
XİAOMİ WANBO T2 MAX 1080P FULL HD ANDROİD COMPACT PROJEKSİYON CİHAZI
Üretim Yeri
Çin
Işık Kaynağı
LED
Orıjınal Renk
BEYAZ
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Marka
XIAOMI
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok