ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Bluetooth Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Tüm Müzik Kaynaklarını Çalma Avantajı

Plak, kaset, USB, AUX, Bluetooth, CD ve FM/AM radyo gibi farklı yedi kaynaktan müzik çalma avantajına sahip olarak üretilir.

Kayış Sistemiyle Çalışma

Kayış sistemi ve döner tabla sayesinde plak çalarken çok az titreşim meydana gelmesini sağlar.

Bluetooth Bağlantılı

Bluetooth özelliğine sahip olan tüm cihazlarla uyumlu olarak bağlantı sağlanabilir. Böylece istediğiniz cihazda kayıtlı olan müzikleri dinleme şansına sahip olursunuz.

Retro Görünümlü Pikap

Retro görünümlü olarak üretilse de son teknolojiyi kullanan sisteme sahiptir. Kaliteli müzik dinleme keyfi sunmasının yanında görüntüsüyle de dekorasyonunuzun bir parçası olur.

Dahili Ses Sistemi

Dahili stereo hoparlörle müzik dinlemenin keyfini sonuna kadar çıkarabilirsiniz. Ama çok daha yüksek sesli müzik dinlemek için harici ses sistemine bağlayarak kullanma imkanınız da bulunur.

LED Ekranıyla Kullanışlı

Pikabın tuşları ve LED ekranı sayesinde istediğiniz parçaya kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz. Kanalı değiştirmek veya çalan parça numarasını görmek için de ekranı takip edebilirsiniz.

Yazılımı Sayesinde Dijital Ses Kaydı Özelliği

Pikapla birlikte bulunan CD’deki özel yazılımı bilgisayarınıza kolaylıkla yükleyebilirsiniz. Bu sayede farklı kaynaklardan aktardığınız müzikleri dijital ses olarak kaydedebilirsiniz.

Ahşap Yapısı ve Kapağıyla Özel Dizayn

Retro görünümlü pikap, ahşap yapısı ve kapağıyla özel bir dizayna sahiptir. Kullanmadığınız zamanlarda kapağını kapatarak pikap iğnesi, plak keçesi ve döner tablayı toza karşı koruma altına almış olursunuz.

Teknik Özellikler

  • Hoparlör: Dahili
  • Dönüş hızı (RPM): 33/45, 78
  • Bluetooth: Var
  • Diğer çalma opsiyonları: FM/AM radyo, CD,  Kaset, USB
  • Girişler: Kulaklık, AUX
  • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
  • Çalışma Sistemi: Kayış sistemi
  • Görünüm: Retro

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.