ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Cem Karaca Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Şık Görünümlü Ahşap Tasarım ve Cem Karaca Plağı

Zengin görünümlü göz alıcı ahşap gövde tasarımıyla evinize muhteşem bir şekilde uyum sağlar. ION Superior LP ile birlikte alacağınız Cem Karaca’nın enstrümantal “Yayınlanmamış Kayıtlar” albümü ile sevdikleriniz ve arkadaşlarınızla nostaljinin keyfini çıkarabilirsiniz.

Kayış Sistemli Döner Tabla

Kayış sistemli döner tablaya sahip olan ION Superior LP ahşap hoparlörlü pikap, plak çalarken çok daha az titreşimin olmasını destekler. Böylece dinlediğiniz müziğin kalitesi ve netliğini arttırır.

Yedi Farklı Kaynak Üzerinden Müzik Dinleyebilme Özelliği

Bu pikap; plak, CD, kaset, Bluetooth, radyo, USB ve AUX özellikleri sayesinde 7 farklı kaynaktan müzik çalabilir. Bu özelliği sayesinde ön panelde bulunan tuşu ayarlayarak dilediğiniz kaynaktan müzik dinleyebilirsiniz. Bunun yanı sıra pikabınızın kulaklık çıkışını kullanarak dışarıya ses gitmeden müziği kendi başınıza dinlemenin keyfini çıkarabilirsiniz.

Bluetooth Özelliği ile Üstün Teknoloji

Bluetooth özelliğine sahip olan ION Superior LP pikap, kablosuz olarak müzik akışı yapabilme teknolojisiyle göz doldurur. Pikabın USB bağlantısı; MP3, WMA ve WAV dosyaları ile uyum gösterir.

Dahili Kasetçalar ve Muhteşem Bir Ses Dönüştürücü

Kusursuz bir ses dönüştürücü özelliğine sahip pikap, ses kaynakları üzerinden gelen sesleri ve USB bağlantısıyla dinlediğiniz plakları dijital sese dönüştürebilir. Bunu yapabilmeniz için kutunun içinde yer alan “EZ Vinyl/Tape Converter” yazılımını bilgisayarınıza yüklemeniz gerekir. Aynı zamanda sahip olduğu dahili kasetçalar özelliğiyle eski kasetlerinizi dinleme ve isterseniz dijital formata çevirme imkanı sunar.

Etkileyici Ses Performansı

ION Superior LP pikap, sahip olduğu dahili stereo hoparlör ve dahili amplifikatör sayesinde etkileyici bir ses performansı gösterir. Daha yüksek seste müzik dinlemek isterseniz, pikabınızın dahili girişlerini kullanarak harici ses sistemlerine bağlayabilirsiniz.

LED Ekran Sayesinde Konforlu Kullanım

Pikabınızda yer alan LED ekran sayesinde o an dinlediğiniz müzik kanalı, parça numarası ve frekans bilgilerini kolayca takip edebilirsiniz. Böylece dinlemek istediğiniz müziği kolayca bulabilir ve bilgi edinebilirsiniz.

33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM Hızları Arasında Kolayca Geçiş

ION Superior LP pikap; 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızları arasında kusursuz bir şekilde hızlıca geçiş yapabilir. Pikabın bu özelliği sayesinde istediğiniz müziği kolayca dinleyebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Yükseklik: 24.3 cm
  • Derinlik: 38.1 cm
  • Genişlik: 47 cm
  • Ağırlık: 8.6 kg
  • Çalışma Sistemi: Kayış sistemi
  • Malzeme: Ahşap

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.