ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Müslüm Gürses Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Retro Görünümlü Modern Pikap

Ahşap tasarımı ile dikkat çeken ION Superior LP pikap, plak çalma fonksiyonunun yanı sıra birçok farklı formatta müzik parçalarını çalarak evinizde mükemmel bir müzik köşesi oluşturmanıza yardımcı olur. Aynı zamanda görünümü ile dekorasyonunuzu tamamlayacak ve evinizde retro havası estirecek bir pikaptır.

Plak Hediyesiyle Nostaljik Anlar Yaşayın

Müslüm Gürses’in ölümünden sonra piyasaya çıkan ‘Mahzendeki Şarkılar 2’ albümü daha önce hiç yayınlanmamış eserlerden oluşur. Pikap ile birlikte gelen bu plak sayesinde pikabınızı hemen çalıştırabilir ve mükemmel ses kalitesi ile albümü dinlemeye başlayabilirsiniz.

Eski Eserleri Dijitale Dönüştürün

Eski, antika ve nadide plak veya kasetlerinizdeki müzik parçalarını dijitale dönüştürme özelliği sayesinde flaş bellek ya da bilgisayara aktararak sonsuza kadar sahip olabilir, plak-kasetlerinizin zarar görmesinden endişe duymadan kullanmaya devam edebilirsiniz.

Kulaklık ile Kişisel Pikap Özelliği

Bluetooth bağlantı, AUX ve USB giriş-çıkışları bulunan pikabı dilediğiniz zaman kulaklıkla dinleyerek kişiselleştirebilir, çalma listelerinizi sadece kendiniz için oynatabilirsiniz.

Her Çeşit Plağı Tek Pikapla Dinleyin

Pikap, 33 RPM, 45 RPM ve 78 RPM hızlara sahip (33’lük, 45’lik, 75’lik) tüm plakları dinlemenizi sağlayan bir dönme mekanizmasına sahiptir. Bu sayede mevcut plaklarınızın her birini tek pikapla dinleyebilir, modern teknolojilerle donatılmış pikap ile plaklarınızdan ses kaydı da alabilirsiniz.

Plak, Kaset, CD ve Flaş Bellek Arası Geçiş Yapın

ION Superior plak çaların popüler olma nedenlerinden biri de tüm fonksiyonları arasında pratik geçiş yapabilme özelliğidir. Örneğin, plak çalarken radyoya geçebilir ya da takılı flaş belleğinizdeki müzikleri dinlemeye başlayabilirsiniz.

Hem Retro Hem de Modern Müzik Çalar

Bluetooth özelliği ile akıllı cihazlardan bağlanarak mevcut müzik parçalarını dinleyebilir ya da internet üzerinden özel platformları kullanarak oynatma listelerinizi pikap ile çalabilirsiniz.

Pratik Kontrol Paneli ve LED Ekran

Pikabın ön yüzüne konumlandırılmış LED ekran ve kontrol tuşları, pikabın tüm özelliklerini kolayca yönetebilme ve LED ekran ile takip edebilme avantajı sunar. Ayrıca ekran üzerinden radyo frekanslarını, parça sayısını ve müzik kanallarını da takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Malzeme: Ahşap
 • Hoparlör Türü: Dahili
 • Dönüş Hızı (RPM): 33/45, 78
 • Bluetooth: Var
 • Diğer Çalma Opsiyonları:  FM/AM Radyo, CD, Kaset, USB
 • DJ/Performans: Yok
 • Girişler: Kulaklık, AUX
 • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
 • Çalışma Sistemi: Kayış Sistemi
 • Görünüm: Retro
 • Ağırlık: 8.6 kg
 • Ölçüler: 47 x 38.1 x 24.3 cm
 • Maksimum Güç Tüketimi: 20W
 • Hoparlör Çıkış Gücü:  2W + 2W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.