ION Superior LP Ahşap Hoparlörlü Pikap ve Tarkan Karma Plak

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Göze Hoş Gelen Retro Tasarım

Zengin görünümlü oldukça şık bir tasarıma sahip olan ION Superior LP pikap modeli, üzerindeki detaylarla nostaljik bir görünüm sergiliyor. Ürünün geneline hâkim olan ahşap kaplamaya sarımtırak rengiyle metal parçalar eşlik ediyor. Ayar düğmeleri ve LED ekranı dikkat çekiyor. Böylelikle bir pikap olarak tasarlanan ION Superior LP, aynı zamanda dekoratif bir obje olarak da evlerdeki yerini alıyor. Cihazda bulunan kayış sistemli döner tabla ise düşük titreşimle konforlu bir deneyim vadediyor.

Taşıma Kolaylığı Sağlayan Ergonomik Ölçüler

Bütüncül bir yaklaşımla tasarlanan ION Superior LP pikap modeli, dikdörtgen prizma şeklindeki dış profili ile adeta bir kutuya benziyor. Cihazın ideal düzeyde tutulan ağırlığı ve boyutları taşınabilmesini mümkün kılıyor. Cihazın korunmasını sağlayan dış kaplama ise aynı zamanda taşıma kolaylığı sağlıyor.

Çoklu Çalma Seçenekleri

ION Superior LP pikap, sahip olduğunuz tüm müzik kaynaklarını çalabilecek nadir ürünler arasında yer alıyor. 7 farklı kaynağı destekleyen model; plakların yanı sıra CD, kaset çalabiliyor ve radyo olarak kullanılabiliyor. Üstelik bunlarla da kalmayıp Bluetooth, AUX ve USB gibi girişleri destekleyerek dijital ortamdan parçaların çalınabilmesine olanak tanıyor. Kulak çıkışı ise müzikleri tek başınıza kimseyi rahatsız etmeden dinleyebilmenizi sağlıyor.

Müzikleri Dijitalleştiren USB Bağlantısı

ION Superior LP pikap modeli sahip olduğu USB girişi ile adeta bir ses dönüştürücü olarak görev yapabiliyor. USB bağlantısı ve yazılım desteği ile çaldığınız müzikler kalitesi düşmeden dijital ortama aktarılabiliyor. Böylece cihaz, pikabınız yanınızda olmasa bile akıllı telefonunuzdan plaklarınızın dijitale dönüştürülmüş sesini dinleyebilmenize imkân tanıyor.

Üst Düzey Ses Kalitesi

Görünümü ile ilk bakışta dikkatleri üzerine çekmeyi başaran ION Superior LP pikap, sunduğu ses kalitesiyle de kullanım esnasında fark yaratarak beklentilerin ötesine geçiyor. Parazitlerden uzak net bir ses kalitesi sunan model, müziklere tüm tınılarıyla hâkim olmanızı sağlıyor.

Sesi Yükselten Dahili Amplifikatör

ION Superior LP pikap modelinin içerisinde hoparlörlerin yanı sıra bir adet amplifikatör yer alıyor. Eksiksiz bir ses sistemi oluşturan bu parça, kaynaktan gelen ses sinyallerini güçlendirerek iletiyor ve bu sayede daha yüksek ses şiddeti ile daha etkileyici bir ambiyans yaratılmasına yardımcı oluyor.

Harici Hoparlör Desteği

ION Superior LP pikap sunduğu alternatiflerle sınırları zorluyor. Harici hoparlör desteği yüksek ses severleri mutlu ediyor. Ses şiddetinin yeterli olmadığı durumlarda ION Superior LP harici bir hoparlör yardımıyla sesi yükseltebilmenize imkân tanıyor.

Pikap ile Birlikte Tarkan Plak Hediyesi

Türk müziğinin yıldız ismi Tarkan’a ait şarkıları içeren plak, ION Superior LP ahşap hoparlörlü pikap modeli ile birlikte hediye olarak kullanıcılarla buluşuyor.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Ahşap
  • Hoparlör: Dahili Stereo
  • Fonksiyonlar: Pikap, Kaset, AM/FM Radyo, CD, Bluetooth, USB, Aux
  • Ölçüler: 47 x 38,1 x 24,3 cm
  • Ağırlık: 8,6 kg
  • Kutu İçeriği: Superior LP, 45 RPM Adaptör, Hızlı Başlangıç Kılavuzu, Garanti Belgesi

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
KAHVERENGİ
Ana Renk
KAHVERENGİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
ION SUPERİOR LP AHŞAP HOPARLÖRLÜ PİKAP VE TARKAN KARMA PLAK
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
KAHVERENGİ
Marka
ION
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok