Lenco L3808 Direct Drive Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


DJ’ler ve Müzikseverler için Lenco Direct Drive

Döner tablası optimum çalışma rahatlığı için aydınlatma ve bir stroboskop ile donatılmış olan Lenco pikap, kapsamlı işlevleri ve yüksek kalitesi ile müzisyenlere olduğu kadar dinleyicilere de hitap eder.

Direct-Drive Sistemi Avantajı

Kayışlı sistemlerinin aksine döner tablası motora direkt olarak bağlanan bu ürün, çalmakta olan plağı hızlı bir şekilde yönetebilmenize veya devir türünü anında değiştirmenize olanak tanır.

Plak Koleksiyonlarınızı MP3’e Dönüştürün

Lenco L-3808, plaklarınızı bilgisayarınız ile dijitalleştirerek sonsuza kadar saklamanıza imkan verir. Plak koleksiyonlarınızı USB kablosuyla kolayca dijital bir albüme dönüştürebilir, sevdiğiniz müziği her yere götürebilirsiniz.

Dahili Stereo Pre-Amplifikatör

Lenco plak çalarda yerleşik bir stereo pre-amplifikatör bulunur. Phono girişi olan bu cihaza ek amplifikatörler bağlayarak sesi dilediğiniz gibi yükseltebileceğiniz gibi pikabı doğrudan mikseriniz ile de kullanabilirsiniz.

Çıkarılabilir Plastik Toz Koruyucu

Pikabınızın tozlanmaması için Lenco L-3808'de çıkarılabilir bir plastik toz kapağı bulunur. Böylece pikabınızın her zaman yeni gibi görünmesini sağlayabilir, iğne kolu gibi hassas bölümlerini olası dış etkenlerden koruyabilirsiniz.

Ayarlanabilen Anti-Skating Özelliği

İğne kolunun ağırlığı tamamen ayarlanabilir olan bu pikap, oynatma sırasında iğnenin kayarak plağınızı çizmesini önler. Bu özellik aynı zamanda pikabı DJ olarak kullanırken scratch gibi müzik efektlerini etkili bir şekilde yapabilmenizi sağlar.


Mekanik Pikap İğne Kolu

Lenco pikap, otomatik bir tonearm kaldırma mekanizmasına sahiptir. Bu mekanizma, pikap kolunun oynatılan plağın üzerine sabitlenmiş bir açı ile nazikçe inmesini sağlar.

Fonksiyonel Kullanım Sunan Pikap

RCA giriş ve çıkış bağlantılarını desteklediği için hemen hemen her tür ses sistemi ve ekipmanlarıyla birlikte kullanılabilen Lenco L-3808 ile evinizdeki müzik köşesini dilediğiniz gibi özelleştirebilir, müzik stüdyonuzu bu ürünle zenginleştirebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Malzeme: Alüminyum, Metal, Plastik, Kauçuk
  • Çalışma Sistemi: Direct Drive
  • Görünüm: Modern
  • Dönüş Hızı (RPM): 33/45
  • Çıkışlar: Stereo RCA, USB Out
  • DJ/Performans: Var
  • Yükseklik: 15,10 cm
  • Derinlik: 36,50 cm
  • Genişlik: 45,00 cm
  • Ağırlık:  4,84 kg

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
GRİ
Ana Renk
GRİ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
LENCO L-3808 DİRECT DRİVE PİKAP
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
GRİ
Marka
LENCO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok