Lenco LS300 Harici Hoparlörlü Bluetooth Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Modern Tasarımıyla Göz Alıcı Bir Tarz

Modern çizgiler eşliğinde üretilen Lenco LS-300 pikap, geçmişe estetik bir dokunuş yapar. Şık ve göz kamaştıran duruşuyla evinizi renklendirir.

Tek Tuş ile Kolay Kullanım

Pikabınızı tek bir düğmeye basarak çalıştırabilir ve en sevdiğiniz müziklerin tadını doya doya çıkarabilirsiniz. Bu özelliği sayesinde sizi karmaşık bir kullanımdan kurtararak konforlu bir deneyim sunar.

Güçlü Hoparlörler ile Eğlence Sizinle

2 adet hoparlöre sahip olan pikap, yüksek ses kalitesiyle bir odayı müzikle doldurabilir. Dilerseniz pikabın hoparlörlerini odanızın farklı yerlerine koyabilirsiniz. Böylece müzik sesinin daha geniş bir açı ile yayılmasını sağlayabilirsiniz.

Bluetooth Özelliği ile Teknolojik Bir Dokunuş

Bluetooth özelliğiyle sayesinde akıllı cihazlarınızla bağlantı kurabilirsiniz. Böylece istediğiniz cihazdan istediğiniz müzikleri kolayca dinleyebilirsiniz.

33 RPM' den 45 RPM' ye Kolayca Geçiş

Lenco LS-300, 33 RPM' den 45 RPM' ye hızlıca geçiş yapar. Bu özelliği sayesinde hangi müzik türü olursa olsun sorunsuz bir şekilde dinlemenize olanak tanır. Bunun yanı sıra pikabınız CE-UK çoklu fiş AC güç kaynağı ile de üstün bir performans gösterir.

Otomatik Durdurma Teknolojisi ile Üstün Koruma

Lenco LS-300 pikap, otomatik durdurma teknolojisiyle plaklarınıza oldukça nazik davranır. Pikap üzerinde dönen plak otomatik olarak durdurulur. Böylece pikapların çizilmesine karşı üstün koruma sağlar.

Çıkarılabilir Plastik Kapak 

Pikabın çıkarılabilir plastik kapağı, pikabınızı kullanmadığınız anlarda döner tablasını darbelere ve tozlanmaya karşı korur. Böylece pikabınız her zaman çok daha yüksek bir performansla çalışır.

Yüksek Kaliteli Malzeme Yapısı

Üretiminde yüksek kaliteli malzeme kullanılan pikap, dayanıklı yapısıyla uzun süreli bir kullanıcı deneyimi vadeder. Darbelere, çizilmelere, çarpmalara karşı üstün koruma sağlar.

Teknik Özellikler

 • Yükseklik: 15.20 cm
 • Derinlik: 35.00 cm
 • Genişlik: 43,80 cm
 • Ağırlık: 499 gr
 • Hoparlör Sayısı: 2
 • RCA Çıkış Sayısı: 1
 • 12V sürücü: Evet
 • Güç Seçeneği: Güç açma / kapama düğmesi, AC
 • Döner tabla devri: 33 devir / dakika, 45 devir / dakika
 • Çalışma Sistemi: Kayış sistemi
 • Malzeme: Ahşap
 • Maksimum Güç Tüketimi: 24W

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.