Lenco Classic Phono TT27 Pikap

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi
Taksitli Alışveriş

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Taksitli Alışveriş

Kredi kartına ihtiyaç duymadan faturanıza ek ödeme seçenekleri Turkcell'de

Retro Tasarım

İşte bu tam sizin tarzınız. Rengiyle, görüntüsüyle ve tabii ki sesiyle sizi kendine hayran bırakmak için tasarlandı. Gerçek müzik severlerin markası Lenco’nun Retro tarzı üretimi ile müzik dinleme keyfini yaşamanızı sağlayan süper bir retro tasarım. Plaklarınızı keyifle dinleyeceğiniz, son derece kolay kullanımlı harika bir pikaptır. Plağınızın özelliğine göre; 33 veya 45 devirde dinleyebilirsiniz.

Güçlü Hoparlör

Bulunduğu ortamı mükemmel netlikte müzikle doldurur. Sevdiğiniz plakları, Lenco’nun güçlü hoparlör sesi ile dinlemenin farkını yaşayın. Bu tasarım pikap yalnızca kulaklarınıza değil, aynı zamanda göz zevkinize de hitap edecektir. İç mekan dekorasyonunuza zenginlik katacak, kaliteli ve net sesi ile maksimum keyif alacaksınız.


İstenilen Seviyede Ses

Lenco TT-27 modeli dahili pre-amplifier’a sahiptir. Pre-Amplifier pikaplarda sesi istenen seviyeye çıkartmaya yarar. Pre-amplifier kaynaktan gelen ve minimum güçlendirilmiş olan sinyali işlemek, yönlendirmek ve güçlendirmek için kullanılan ara bir segmenttir. Sinyal sonrasında power-amplifier’a yönlenir ve burada hoparlöre gidecek maksimum düzeye çıkartılır.

Titreşimsiz Çalışma

Harici ses sistemine bağlayabilmek için RCA çıkışı mevcuttur. Ayrıca aktif Subwoofera bağlayabilmek için de sinyal çıkışı vardır. Kayış sistemi sayesinde (Belt-Drive) titreşimsiz bir çalışma sağlar. 

Özellikler

  • Dahili Hoparlörlü Pikap
  • İyi ses kalitesi
  • Hız – 33 ve 45 RPM (devir / dakika)
  • Dahili Pre-Amplifier
  • RCA çıkışı
  • Belt drive (Kayış Sistemli)

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.