Lenco TTA 3IN1 Pikap Temizleme Seti

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Çok Yakında Turkcell Pasaj' da
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


3’ü Bir Arada Temizlik Seti

Pikap temizleme seti içerisinde plaklarınızı hassas bir şekilde temizlemenizi sağlayan özel malzemeler yer alır. Bu malzemeler anti statik temizleme bezi, özel solüsyon ve karbon fiber temizleme fırçasından oluşur.

Dış Etkenlere Karşı Koruma

Kir, toz ve çizilmelere karşı koruma sağlayan yapısıyla en çok tercih edilen ürünler arasında yer alır. Temizleme seti plaklarınızı korumak için özel olarak hazırlanan bir üründür.

Bakım Yapma

Plakları özenle temizlerken bir yandan da bakım yaparak korunmalarına katkı sağlayabilirsiniz.

Uzun Ömürlü Kullanım

Temizleme seti içerisindeki malzemeleri düzenli olarak ve belirtilen kullanım şekliyle uyguladığınızda plaklarınızın ömrünü de uzatmış olursunuz.

Anti statik Özellikli Temizleme Bezi

Anti statik özellikli temizleme bezi, plak üzerinde biriken ve gözle görülmeyen toz ve kirleri derinlemesine temizlemenize yardımcı olur. Ayrıca plak üzerinde biriken elektriğin azaltılmasını sağlar.

Özel Solüsyon

Plak temizlemek amacıyla özel olarak üretilen solüsyon sayesinde hem bakım yapabilirsiniz hem de pikap ve plaklarınızı korumuş olursunuz.

Karbon Fiber Temizleme Fırçası

Pikap ve plakları temizlerken hassas olunması gerekir ve bu amaçla üretilen özel malzemelerle başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz. Karbon temizleme fırçası da bu ürünlerden biri olarak yer alır.

İz Bırakmayan Tasarım

Özel solüsyon pikap ve plakların temizliği sırasında toz ve kirleri arındırırken aynı zamanda iz bırakmaz. Bu sayede plakların ses kalitesinde ve yapısında bir bozulma meydana gelmez. Uzun yıllar plaklarınızı dinlemenin keyfini yaşamanıza yardımcı olur.

Pikap temizleme seti içinde;

  • 10 ml solüsyon,
  • Antistatik özellikli temizleme bezi
  • Karbon fiber temizleme fırçası yer alır.

Teknik Özellikler

Üretim Yeri
Çin
Renk
BEYAZ
Ana Renk
BEYAZ
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
PASAJ
Ürün Model Adı
LENCO 3 İN1 PİKAP TEMİZLEME SETİ-TTA-3IN1
Garanti Süresi
2 YIL
Orıjınal Renk
BEYAZ
Marka
LENCO
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok