Altus AL24L 4950 4B LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Altus AL24L 4950 4B LED TV

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

HD Ready Çözünürlük Standardı

24 inç ekran boyutuna sahip olan Altus AL24L, HD Ready çözünürlük standardında görüntüler sunar. İzlediğiniz tüm film, dizi ve videoları 1366x768 piksel çözünürlükle, kaliteli ve net görüntülerle ekrana yansıtır. Bu sayede seyir deneyimini daha keyifli hale getirir.

Dolby Digital Ses Teknolojisi

Televizyonun 6 W ses çıkış gücü sağlayan hoparlörü, dünyanın en popüler ses teknolojisi olan Dolby Digital ile çalışır. Dolby Digital, sesi çok yönlü şekilde ileterek sahnelerdeki tüm ses nüanslarını hissetmenizi sağlar.

60 Hz Yenileme Hızı

Altus AL24L PPR500 yazılımı ile çalışan yenileme hızı, milisaniyede 60 görüntüyü peş peşe iletme yeteneğine sahiptir. Yüksek yenileme hızı, özellikle hareketli aksiyon sahnelerinde gölgelenme ve donukluk yaşanmasını engeller.

Flat Ekran Tipi

Flat ekran tipi, piksellerin tüm ekran üzerine gerektiği şekilde yayılmasını sağlar. Bu sayede Altus AL24L 4950 4B’nin ekranının köşelerinde karanlık gölgeler oluşmaz.

LED Ekran Teknolojisi

LCD TV’ler görüntüdeki ışıkları floresanlarla iletir. ALTUS AL24L arka panelde LED teknolojisini kullanarak LCD TV’lere göre daha parlak, net ve canlı görüntü sağlar. Aynı zamanda LED ekran, enerji tasarrufu açısından da avantajlıdır.

USB 2.0 Portu

Altus AL24L 4950’de bir adet USB 2.0 portu bulunur. USB 2.0 mobil cihazlar, taşınabilir bellekler ve bilgisayarlardaki multimedya dosyalarının televizyonun ekranına yansıtmanın en hızlı ve pratik yolunu sizlere sunar.

HDMI Girişi

Televizyonun arka panelinde yer alan HDMI girişi sayesinde televizyonunuzu oyun konsoluna, uydu alıcısına ve laptopa bağlayabilirsiniz. HDMI, alıcı kaynaktan aldığı görüntüyü televizyon ekranına iletmeden önce iyileştirmeler yapar. Bu sayede ekrana en kaliteli görüntünün yansımasını sağlar.

Şık ve Kompakt Tasarım

Altus AL24L 4950’nin her iki yanında “V” formunda ayaklar bulunur. Bu ayaklar, kolay montajlanma özelliğine sahiptir. Arzu ettiğiniz takdirde ayakları kullanarak televizyonu bir üniteye yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Altus, ince çerçevesiyle hem seyir keyfini artırır hem de kullanıldığı yere oldukça şık bir görünüm sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL24L 4950 4B
  • Ekran Boyutu: 24 inç
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük Standardı: HD Ready
  • Ekran Çözünürlüğü: 1366x768 piksel
  • Uydu Alıcı: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL24L 4950
Üretim Yeri
Türkiye
Ekran Boyutu (inç)
24
Ekran Teknolojisi
HD TV
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
1366 X 768
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Desi
15
Smart Tv
YOK
Dahili Uydu Alıcı
VAR
Bluetooth
YOK
Usb Port Sayısı
VAR
Hdmı Sayısı
VAR
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok