Altus AL24L 4950 4B LED TV

5,0
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

HD Ready Çözünürlük Standardı

24 inç ekran boyutuna sahip olan Altus AL24L, HD Ready çözünürlük standardında görüntüler sunar. İzlediğiniz tüm film, dizi ve videoları 1366x768 piksel çözünürlükle, kaliteli ve net görüntülerle ekrana yansıtır. Bu sayede seyir deneyimini daha keyifli hale getirir.

Dolby Digital Ses Teknolojisi

Televizyonun 6 W ses çıkış gücü sağlayan hoparlörü, dünyanın en popüler ses teknolojisi olan Dolby Digital ile çalışır. Dolby Digital, sesi çok yönlü şekilde ileterek sahnelerdeki tüm ses nüanslarını hissetmenizi sağlar.

60 Hz Yenileme Hızı

Altus AL24L PPR500 yazılımı ile çalışan yenileme hızı, milisaniyede 60 görüntüyü peş peşe iletme yeteneğine sahiptir. Yüksek yenileme hızı, özellikle hareketli aksiyon sahnelerinde gölgelenme ve donukluk yaşanmasını engeller.

Flat Ekran Tipi

Flat ekran tipi, piksellerin tüm ekran üzerine gerektiği şekilde yayılmasını sağlar. Bu sayede Altus AL24L 4950 4B’nin ekranının köşelerinde karanlık gölgeler oluşmaz.

LED Ekran Teknolojisi

LCD TV’ler görüntüdeki ışıkları floresanlarla iletir. ALTUS AL24L arka panelde LED teknolojisini kullanarak LCD TV’lere göre daha parlak, net ve canlı görüntü sağlar. Aynı zamanda LED ekran, enerji tasarrufu açısından da avantajlıdır.

USB 2.0 Portu

Altus AL24L 4950’de bir adet USB 2.0 portu bulunur. USB 2.0 mobil cihazlar, taşınabilir bellekler ve bilgisayarlardaki multimedya dosyalarının televizyonun ekranına yansıtmanın en hızlı ve pratik yolunu sizlere sunar.

HDMI Girişi

Televizyonun arka panelinde yer alan HDMI girişi sayesinde televizyonunuzu oyun konsoluna, uydu alıcısına ve laptopa bağlayabilirsiniz. HDMI, alıcı kaynaktan aldığı görüntüyü televizyon ekranına iletmeden önce iyileştirmeler yapar. Bu sayede ekrana en kaliteli görüntünün yansımasını sağlar.

Şık ve Kompakt Tasarım

Altus AL24L 4950’nin her iki yanında “V” formunda ayaklar bulunur. Bu ayaklar, kolay montajlanma özelliğine sahiptir. Arzu ettiğiniz takdirde ayakları kullanarak televizyonu bir üniteye yerleştirebilirsiniz. Aynı zamanda Altus, ince çerçevesiyle hem seyir keyfini artırır hem de kullanıldığı yere oldukça şık bir görünüm sunar.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL24L 4950 4B
  • Ekran Boyutu: 24 inç
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük Standardı: HD Ready
  • Ekran Çözünürlüğü: 1366x768 piksel
  • Uydu Alıcı: Var

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Dahili Uydu Alıcı
Yok
Smart TV
Yok
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
24 inç
Görüntü Kalitesi
HD
Ekran Teknolojisi
LED
Yorumlar
Ortalama Puan
5,0 (2 kere puanlandı)
Tasarım & İşlevsellik
5,0
Kullanım Kolaylığı
5,0
Ürün Fonksiyonları
5,0