Altus AL43L 8990 5B 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Altus AL43L 8990 5B 4K Ultra HD Smart LED TV

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Yüksek Çözünürlüklü Görüntü

Altus AL43L, ultra HD standardındaki görüntüleri 3840 x 2160 piksel ekran çözünürlüğüyle iletir. Yüksek çözünürlük, en sevdiğiniz film, dizi ve videoları en net haliyle izlemenize yardımcı olur. Televizyonun çözünürlük oranı, FHD TV’ye göre 4 kat daha fazladır.

LED Ekran Teknolojisi

Altus AL43L 4K televizyon, LCD TV’deki floresan lambalar yerine görüntüleri ışık saçan diyotlarla yansıtan teknolojiyi kullanır. Bu teknoloji, renklerin LCD TV’lere göre daha parlak, görüntülerin ise daha keskin olmasına katkı sağlar.

Yüksek Yenileme Hızı

Altus 4K TV 50/60 Hz gerçek yenileme hızı ile fark yaratır. Yenileme hızı, televizyonun milisaniye başına yenilediği görüntüyü ifade eder. Yenilenme oranın yüksek olması, hızlı sahnelerdeki geçişlerde renk bozulmalarının yaşanmasını engeller.

DCR Plus Özelliği

Altus ultra HD Smart LED TV, DCR Plus özelliğine sahiptir. DCR Plus sayesinde televizyonun dinamik kontrast oranı yüksektir. Bu sayede Altus hem ekran parlaklığını sahnelere optimize eder hem de sahnelerdeki keskinliği daha da artırarak görüntülerin daha net olmasına yardımcı olur.

Dahili Uydu Alıcı

Altus AL43L’yi seyretmeye başlamak için herhangi bir cihaz kullanmanıza gerek yoktur. Televizyona dahil olan uydu alıcısı sayesinde anten kablosu bağlantısı kurarak yabancı ve yerli kanalları hemen takip etmeye başlayabilirsiniz.

Dolby Digital Teknolojisi

Altus televizyon 20 W ses çıkışı sağlayan 2.0 dahili hoparlör sistemiyle çalışır. Dahili hoparlör, dünyanın en popüler ses teknolojilerden biri olan Dolby Digital’i destekler. Dolby Digital, yayınlardaki ikincil sesleri bile rahatlıkla duymanızı sağlar.

Bağlantı Portları

Televizyonun iki adet HDMI ve USB girişi bulunur. Aynı zamanda birer adet kablolu anten ve uydu anteni girişi mevcuttur. HDMI ve USB girişleriyle televizyon ekranını bilgisayar ve mobil cihazlarınıza bağlayabilirsiniz. Bunların yanı sıra televizyonun Common Interface özelliği de bulunmaktadır. Bu özellik sayesinde receiver kullanmanıza gerek kalmadan, sadece kart satın alarak ücretli platformlardan yararlanabilirsiniz.

Smart TV Özellikleri

Altus AL43L, Smart TV özellikleri ile televizyon keyfini bir üst seviyeye taşır. Smart TV özellikleri sayesinde oyun, müzik ve sosyal medya uygulamalarını ekranınıza yükleyebilir veya Netflix gibi dijital platformları televizyonunuzdan takip edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Marka: Altus
  • Model: AL43L 8990 5B
  • Görüntü Çözünürlüğü: 3840 x 2160 piksel
  • Ekran Boyutu: 43 inç
  • Ekran Tipi: LED
  • Çözünürlük Standardı: Ultra HD
  • Smart TV: Var
  • Dahili Wi-Fi: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
AL43L 8990
Üretim Yeri
Türkiye
Ekran Boyutu (inç)
43
Ekran Teknolojisi
UHD TV
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840 X 2160
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Desi
15
Smart Tv
VAR
Dahili Uydu Alıcı
VAR
Bluetooth
VAR
Usb Port Sayısı
2
Hdmı Sayısı
2
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
ALTUS
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok