LG 55NANO816 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Nanocell LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz

LG 55NANO816 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Nanocell LED TV

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

NanoCell Teknolojisi ile Canlı ve Gerçek Renkler

Ekran üzerinde bulunan Nano partiküller sayesinde parlaklık ve renk ayarı otomatik yapılır ve medyalardaki karanlık bölgeler daha net görüntülenirken renkler daha canlı hale gelir. Ayrıca soluk renkler aydınlandığı için gerçekçi bir seyir keyfi sağlar.


Ekstra Derinlik Sağlayan 4K UHD Çözünürlük

Uluslararası standartlara göre 4K çözünürlük sunan LG LED TV, NanoCell ile desteklenerek daha gerçekçi ve kaliteli görseller sunar. Bu sayede dizi ve filmlerinizi sinema kalitesinde izlerken oyunların içindeymiş gibi oynayabilirsiniz.

55 inç ile Geniş Açılı Seyir Keyfi

139 cm büyük bir ekranda seyir ve oyun keyfinin yanı sıra internette gezinebilir, akıllı cihazlarınızı bağlayarak tüm işlemleri dev ekranda yakabilirsiniz.

Filmleri Orijinal Renkleri ile Görüntülemenizi Sağlayan Filmmaker Mode

Filmmaker modu görüntülene kare hızından renk derinliğine, ekran parlaklığından görüntü oranına kadar orijinal hali ile seyretmenize imkân verir. TV’nin hareket yumuşatma, görüntü netleştirme ve kontrast ayarları gibi ekran ve görüntü iyileştirme ayarları devre dışı bırakılarak filmin orijinal dokusu korunur. Film ve dizileri seyrederken modlar arasında geçiş yapabilir dilediğiniz gibi ayar yapabilirsiniz.

Aktif HDR 10 Pro Desteği

Canlı renk ve karanlık film sahnelerini iyileştiren Aktif HDR sayesinde filmlerin her saniyesine hakim olabilir karanlık sahnelerde net görüntüler elde edebilirsiniz.

Sürükleyici Oyun Deneyimi

NanoCell teknolojisinin sağladığı canlı renkler ve düşük gecikme süresi ile hem gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayabilir hem de düşmanlarınızdan üstün bir performans sergileyebilirsiniz. Gerçek zamanlı oyun oynayarak arkadaşlarınızla oynadığınız online oyunlarda ister turnuvalarda gecikmeden rakiplerinizi yenebilirsiniz.

Türkçe Akıllı Ses Tanıma ile Kontrol Kolaylığı

Hareket sensörü de bulunan akıllı kumanda ile TV’nizi kolaylıkla kontrol edebilirken Türkçe dil desteği sayesinde sesli komut ile ekranı açıp kapatabilir, işlem menüsünde bulunan birçok komutu ses ile gerçekleştirebilirsiniz.

Minimal Çerçeve ile Mükemmel Uyum

İnce çerçevesi dizi, film ve oyun keyfinizi pekiştirirken dekorasyonun bir parçası gibi uyum sağlayarak bulunduğu ortamda hoş bir atmosfer yaratır.

Teknik Özellikler

  • Çözünürlük (Piksel): 3840 x 2160
  • Çözünürlük: 4K Ultra HD
  • Ekran Ebatı: 55 inç / 139 cm
  • Dahili Uydu Alıcı: Var
  • İşletim Sistemi: WebOS
  • HDMI Giriş Sayısı: 4
  • USB Port Sayısı: 2
  • Dahili Wi-Fi: Var
  • Bluetooth: Var

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
55NANO816
Üretim Yeri
Türkiye
Ekran Boyutu (inç)
55
Ekran Teknolojisi
QLED
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840 X 2160
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Desi
55
Smart Tv
VAR
Dahili Uydu Alıcı
VAR
Bluetooth
YOK
Usb Port Sayısı
VAR
Hdmı Sayısı
2
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
LG
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok