LG 55UP75006 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

55 inç Ekran Deneyimi Yaşayın

55 inçlik 139 cm ekranı ile LG Smart TV, ekran deneyiminizi üst boyutlara taşır. Onunla evinizin rahatlığında sinema keyfi yaşayabilirsiniz.

Görüntüde 4K Ultra HD Farkı

En canlı, en dinamik görüntü deneyimini sunan 4K Ultra HD görüntüleme farkını yaşayın. 3840x2160 çözünürlüğe sahip LG 55UP75006 Smart LED TV yüksek görüntü kalitesi sayesinde seyir esnasında görüntü ile bütünleşmenizi sağlar.

Smart TV Ayrıcalıklarıyla Anı Yakalayın

Smart TV teknolojisinin sunduğu tüm ayrıcalıklara tek bir televizyon ile erişim sağlayabilirsiniz. Klasik televizyon izleme alışkanlıklarınıza farklı bir boyut kazandıran Smart TV sayesinde sosyal ağlar, film ve dizi uygulamaları gibi pek çok farklı özelliğe erişim şansı elde edebilirsiniz.

Wi-Fi ile Online Platformları TV’ye Taşıyın

Akıllı cihazların sahip olduğu Wi-Fi teknolojisi, LED LG 55UP75006 akıllı televizyonlarda da kendini gösterir. Online platformlara kolayca erişe bilmenize yarayan Wi-Fi ağı ile siz de sosyal paylaşım sitelerine, arama uygulamalarına ya da farklı Smart TV uygulamalarına rahatlıkla giriş yapabilirsiniz.

Farklı Bağlantı Portlarını Kullanın

HDMI, Ethernet, Wi-Fi ve Bluetooth gibi bağlantı portları ve uygulamaları sayesinde farklı cihazları televizyonunuz ile entegre olarak kullanabilirsiniz.

Güçlü Hoparlör Güçlü Ses

Seyir keyfinin olmazsa olmaz unsurları arasında yer alan ses konusunda 20W gücü ile tatmin edici bir deneyim sunan LG TV LED 55UP75006 akıllı televizyon, seslerin daha güçlü ve daha canlı çıkmasını sağlar.

Dahili Uydu Alıcısı

LG Smart televizyonunuz ile kanallara bağlanmak son derece kolaydır. Dahili uydu alıcısı sayesinde başka hiçbir cihaza ihtiyaç duymadan TV kanallarını televizyonunuzdan görüntüleyebilirsiniz.

1000 Hz Tarayıcı Hızı

1000 Hz tarayıcı hızı, cihazın tarayıcılara bağlantısını daha hızlı ve daha sorunsuz yapabilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

 • Ekran Teknolojisi: LED TV
 • Ekran Boyutu: 55 inç (139 cm)
 • Ekran Çözünürlüğü: 4K Ultra HD, 3840x2160
 • TV Özelliği: Smart TV
 • Bağlantı Portları: 2xHDMI, Ethernet, USB
 • Bağlantı Özellikleri: Wi-Fi, Bluetooth, Tuner
 • İşlemci: Quad Core Processor 4K
 • Tarayıcı Hızı: 1000 Hz
 • Hoparlör Gücü: 20 W
 • Dahili Uydu Alıcısı: Var
 • Ara yüz: WebOS
 • Ağırlık: 18,8 kg
 • Boyutlar (GxDxY): 810x162x1360 mm

Teknik Özellikler

Genel Özellikler
Dahili Uydu Alıcı
Var
Smart TV
Var
Ekran & Görüntü
Ekran Boyutu
55
Görüntü Kalitesi
Ultra HD
Ekran Teknolojisi
Led

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.