LG 86NANO916PA 86 inç 217 Ekran Uydu Alıcılı 4 K Ultra HD Smart NanoCell LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


İnçe Çerçeve Boyutu ile Keyifli İzleme Deneyimi

Rahatsız edici çerçeve görünümünü büyük oranda ortadan kaldıran LG 86NANO916PA, ekrandaki görüntülere odaklanmanızı sağlayarak sürükleyici bir deneyim sunar.Son Derece Canlı ve Gerçekçi Görüntüler

Nanopartikülleri kullanan LG akıllı televizyon, RGB dalga boylarındaki sorunları ortadan kaldırarak net, canlı ve gerçekçi bir izleme deneyimi yaşatır.

Yapay Zeka ile Güçlendirildi

ThinQ AI ile desteklenen televizyon, kumandaya ihtiyaç duymadan televizyonunuzu kontrol edebilirsiniz.

Smart TV Özelliği ile Eğlencenin Sınırını Siz Belirleyin

Zevklerinize uygun pek çok uygulama ve içeriğe erişebileceğiniz Smart TV platformu sayesinde eğlence deneyiminizi zenginleştirebilirsiniz.

Gerçek Sinema Deneyimini Evinize Taşıyın

Görüntüleri otomatik olarak iyileştiren 4. nesil AI işlemci ve Dolby ses teknolojileriyle güçlendirilen LG 86NANO916PA, sinema salonlarında yaşadığınız deneyimi evinize taşır.

Her Açıdan Mükemmel Görüntü

Gelişmiş ekran teknolojisi sayesinde hangi açıdan olursa olsun, televizyonunuzdaki içerikleri net bir şekilde izleyebilirsiniz.

Dahili Uydu Alıcısı

Dahili uydu alıcısı, uydu yayınlarını harici bir cihaza ihtiyaç duymadan televizyonunuzda yüksek çözünürlüklü bir şekilde izleme imkanı sunar.

LG ile Akıllı Yaşam Alanları

Akıllı yaşam alanları için ideal bir televizyon modeli olan LG 86NANO916PA, AI yapay zeka asistanı sayesinde evinizdeki desteklenen cihazları televizyonunuz üzerinden kontrol edebilmenizi sağlar.

Teknik Özellikler

  • Ekran Boyutu: 86 inç / 217 cm
  • Ekran Tipi: Slim Direct LED
  • Ekran Çözünürlüğü: 3840 x 2160 (4K)
  • Smart TV: Var (WebOS)
  • Dahili Uydu Alıcısı: Var
  • Bağlantılar: USB, Wi-Fi, Bluetooth, HDMI, RF, ARC, CI, LAN, Optical

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.