LG OLED65C14 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart OLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Kendinden Aydınlatmalı Milyonlarca Piksel

LG OLED65C14 Smart OLED TV, arka aydınlatmaya ihtiyaç duymadan kendi parlaklığını kontrol edebilen milyonlarca piksel barındırıyor. Bağımsız parlaklık kontrolü ekrandaki detayların kaybolmasını engelliyor. Böylelikle her sahnede kusursuz kontrast ve parlaklık ile çarpıcı sahneler sizi bekliyor.

OLED ile Görüntüleme Teknolojilerinin Geldiği Son Nokta

Düşük enerji tüketimi ile dikkat çeken OLED teknolojisi, sunduğu görsellik ile sinema kalitesini ev konforunda deneyimleyebilmenize imkân tanıyor. Önceki nesillerden farklı olarak OLED panellerde ışığın filtreden geçmesine gerek kalmıyor. Böylelikle görüntüde meydana gelen bozulmaları ortadan kaldırıyor. OLED ile renkler en canlı hâlleriyle ekrana yansıyor. OLED Motion Pro özelliği ise spor müsabakaları gibi hareketli yayınlarda bulanıklık ve titreşimi ortadan kaldırıyor.

Gerçek Dünyayı Ekranlara Taşıyan Kusursuz Renk Gerçekliği

Her yeni televizyon modeli ile sınırları zorlayan LG, OLED65C14 Smart OLED TV ile %100 renk gerçekliği sunuyor. Milyonlarca farklı tondan oluşan renk yelpazesi, ekrandaki sahneleri etkileyici hâle getirirken yüksek orandaki renk doğruluğu doğal bir deneyim yaratıyor. Bu sayede LG OLED65C14 Smart OLED TV izleyenleri gerçeklikten kopararak sahnelere dâhil ediyor.

Evleri Galeriye Dönüştüren Sanatsal Tasarım

LG OLED65C14 Smart OLED TV bulundurduğu teknolojilerin yanı sıra dış görünümüyle de beğeni topluyor. Oldukça ince bir profile sahip olan model fazla yer kaplamıyor ve istendiği takdirde duvara monte edilerek kullanılabiliyor. Cihazın çerçevesiz tasarımı modern bir görünümü beraberinde getirirken ekrana odaklanmayı da kolaylaştırıyor. Cihazın galeri standı ile birlikte kullanılabilmesi ise televizyonun kullanılmadığı zamanlarda bir sanat eserine dönüşmesini sağlıyor.

Daha Hızlı ve Akıcı Oyun Deneyimi

HDMI 2.1 desteğine sahip olan LG OLED65C14 Smart TV, düşük gecikme süresi ve değişken yenileme hızı ile oyun severlere eşsiz bir deneyim vadediyor. ALLM, HGiG ve G-Sync gibi özel olarak geliştirilen çok sayıda özellik bulunduran model sunduğu hız ile sizi rakiplerinizin önüne taşıyor. Yüksek görüntü kalitesi ve ses performansı ise oyun oynamayı çok daha zevkli hâle getiriyor.

Üst Düzey Ses Performansı

Dolby Atmos ses sisteminden güç alan LG OLED65C14 Smart TV, sunduğu üç boyutlu ses deneyimi ile stadyum atmosferini evlere getiriyor. 40W ses çıkış gücüne sahip olan model, baslar ve tizler arasında dengeli bir ses profili ortaya kokuyor. Bu sayede ses detaylarının kaybolmasını engelliyor. Üstelik cihaz Bluetooth Surround uyumluluğu ile tüm bu ayrıcalıkların daha da geliştirilmesine olanak tanıyor.

İmkansızı Mümkün Kılan Yapay Zeka Desteği

Yenilerek güçlenen 4.Nesil α9 AI 4K İşlemci, derin öğrenme algoritmalarının yardımı ile mümkün olan en iyi görüntüyü ekrana getiriyor. Yapay zekâ destekli görüntü işleme teknolojileri görsellerdeki paraziti azaltarak sahneleri daha etkileyici hâle getiriyor. Yapay zekâ destekli işlemci bunları yaparken aynı zamanda ses ayarlarını da içerik türüne göre optimize ediyor.

Sağlıklı ve Çevre Dostu Panel

LG OLED65C14 Smart OLED TV, aldığı çok sayıda sertifika ile göz sağlığını koruma noktasındaki iddiasını ispat ediyor. Mavi ışık filtresi ve titreşimsiz parlaklık göz yorgunluğunu engelliyor. Cihazın yapımında kullanılan materyaller ve bulundurduğu teknolojiler ise çevre dostu özellikleri ile beğeni topluyor.

Teknik Özellikler

  • Model: OLED65C14
  •  Ekran Boyutu: 65 inç/165 cm
  • Çözünürlük: 3840 x 2160 piksel (4K Full HD)
  • Görüntü Teknolojisi: OLED
  • HDMI/USB Girişi: 4 adet / 3 adet
  • Dahili HD Uydu Alıcı: Var
  • TV Boyutları (Ayaksız): 1449 x 830 x 46,9 mm
  • TV Ağırlığı (Ayaksız): 24 kg
  •  Enerji Sınıfı: G

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.