Samsung 55Q70T 55 inç 139 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Geniş Ekranda İyileştirilmiş Oyun Deneyimi

Samsung 55Q70T 55 inç / 139 ekran çerçevesiz tasarımı ile evinizin vazgeçilmezi olur. Oyun severlerin gözdesi olan TV modeli, ekstra hareket netliği sayesinde en keskin sahneleri gözler önüne serer. Üstelik kullanılmadığı anlarda arka plan özelliği ile neredeyse görünmez olur.

Quantum Teknolojisini Yaşayın

Quantum DOt teknolojisinin sunduğu %100 renk hacmi, 1 milyar renk tonu ve QLED’in piksel teknolojisi ile bir televizyondan çok daha fazlası! Her parlaklık seviyesine özel senkronizasyon ve gerçeğe en yakın renkler ile tüm yapımları çekildiği kalitede izleyebilirsiniz.

Sevdiğiniz İçeriklerin Kalitesini Yükseltin

4K ultra HD görüntü kalitesini sadece uyumlu programlar için kullanmakla kalmayın! 4K AL görüntü yükseltme özelliği ile beğendiğiniz yapımların piksellerini düzenleyerek en net haline çevirebilirsiniz. Nostaljik yapımları en iyi haliyle seyretmenin keyfine varabilirsiniz.

DUAL LED Aydınlatma ile Doğru Tonlar

Dahili uydu alıcılı Samsung 55Q70T 55 inç 139 ekran TV, uydu kanalları ve diğer içerikler için en doğru tonu seçer. DUAL LED arka aydınlatma teknolojisine sahip olan model, tonları içeriğe göre ayarlayarak en iyi haline getirir.

İşinizi Evden Yönetin

Smart TV özelliğine sahip model, Wi-Fi desteği ile ofise gitmeden işinizi yapmanızı sağlar. Kablosuz uzaktan erişim ile bilgisayarınızın ekranını yansıtabilir, Microsoft Office 365 programlarını sorunsuz çalıştırabilirsiniz.

Her Ortama Uyum Sağlar

Sabah ve akşam saatlerinde odanın ışık değerini algılayarak en kaliteli görüntü için otomatik senkronizasyon yapar. Ortama uyum sağlayan otomatik parlaklık ve renk ayarlaması ile sizin hiçbir şey yapmanıza gerek kalmaz.

Kumanda Ayarları ile Uğraşmayın

İzlenen yapımın değişken ses yüksekliği yüzünden sürekli kumandadan ayarlama yapma devri bitti! AVA aktif ses yükseltici özelliği sayesinde kısık sesler artırılırken ortam gürültüsü azaltılır. Konuşmaları dinlerken arkadaki ses yüzünden yaşanan dinleme kayıpları son bulur.

Quantum HDR ile Gerçekçi Kontrast

Samsung 55Q70T 4K ultra HD QLED TV modeli, ayrıntı ve yüksek kontrast başarısı ile kusursuzluğu yakalar. HDR10+ destekli Quantum teknolojisi, dinamik eşlemeyle derin siyahlar ve canlı renkler için üstün performans sunar.

Özellikler

  • Panel: QLED, DUAL LED
  • Görüntüleme: 4K Ultra HD, 3840x2160 Piksel, 4K AL Görüntü Yükseltme
  • Renk: 1 Milyar Ton, %100 Doğruluk, Quantum DOT
  • HDR: HDR10+, Quantum Teknolojisi
  • Bağlantı: Wi-Fi
  • Ses: AVA Aktif Ses Yükseltici, Bixby Ses Asistanı

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.