Samsung 65Q700T 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 8K Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.12.2021
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Sesli Kontrol Özelliği

Televizyonu ses kontrol özelliği ile kullandığınızda kanalı değiştirebilir, sesi açıp kapatabilir veya farklı bir uygulamaya geçiş yapabilirsiniz. Oturduğunuz yerden dilediğiniz komutu verebilirsiniz.

Çoklu Ekran İmkanı

Çoklu ekran imkanı sayesinde televizyonu birden fazla ekrana bölerek istediğiniz şeyi izlemek için kullanabilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuzdaki uygulamaya girerek telefonunuzdaki görüntüleri televizyona aktarabilirsiniz.

Tek Yerden Bütün İçeriklere Erişim

Tek bir uzaktan kumandayla oyunu, filmi veya işi takip etmenin rahatlığını deneyimlersiniz. Bu pratik sistemle hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Çerçevesiz Tasarım

Geniş ekran ve çerçevesiz tasarım sayesinde her yerden televizyon izleme keyfini yaşayabilirsiniz. Çerçevesiz tasarım hem estetik hem de fonksiyonel olması sebebiyle çok kullanışlıdır.

Aktif Ses Yükseltici

Televizyon izlerken çevreden gelen sesler sizi etkileyebilir. Aktif ses yükseltici böyle durumlarda konuşma sesini arttırarak size yardımcı olur.

Quantum Dot Teknolojili

Quantum Dot teknolojisi ile üretilen televizyonunuzda izlediğiniz her bir sahnenin gerçekliğine hayran kalırsınız. Kendinizi film karelerinin içinde hissedersiniz.

Tüm Ayrıntıları Görme Şansı

Parlaklık ve kontrast görüntü ayarlarıyla tüm ayrıntıları görme şansına sahip olabilirsiniz. %100 renk hacmiyle her bir kareyi daha canlı olarak izleyebilirsiniz.

İşinizi Ekrana Yansıtma Avantajı

Uzaktan çalışma koşullarını destekleyen teknolojisiyle sunum ve dosyalarını rahatlıkla düzenleyebilirsiniz. Evde çalışırken geniş ekranın avantajını kullanarak daha etkili çalışmalar hazırlayabilirsiniz.

Teknik Özellikler

 • Ekran  Boyutu: 65 inç
 • Çözünürlük: 7,680x4,320
 • İzleme Açısı: Geniş
 • Resim Motoru: Quantum İşlemci 8K
 • Ses Çıkışı: 60W
 • Bluetooth Ses Sistemi: Var
 • Hoparlör Türü: 4.2.2CH
 • Bağlantı Wi Fi: Var
 • HDMI: 4
 • Çoklu İzleme: Var
 • Çerçeve Tipi: Çerçevesiz
 • Ses Asistanı Özelliği: Var

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.