Samsung 65Q80A 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz

Samsung 65Q80A 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart QLED TV

Çok Yakında Turkcell Pasaj' da

Seyir Zevkini Yükselten Modern Tasarım

Sanatsal bir bakış açısıyla dizayn edilen Samsung 65Q80A Smart QLED TV, modern görünümü ile evinize şıklık katar. 4 taraflı çerçevesiz ekran tasarımı, gereksiz detayları ortadan kaldırarak minimal bir görünüm ortaya çıkarır. Aynı zamanda dikkat dağıtabilecek unsurlara yer verilmemesi, odaklanmayı kolaylaştırarak seyir zevkini yükseltir.

Etkileyici Görsellerin Arkasındaki 4K Quantum İşlemci

Teknolojinin geldiği son noktayı kullanıcılarla buluşturan Samsung 65Q80A smart QLED TV, kontrolleri 4K Quantum işlemciye vererek her koşulda mükemmel performansı garanti eder. İşlemcinin arka planda renk ve ses üzerinde yaptığı işlemler, ayarları optimize ederek nefes kesen görüntülerin ve gerçekçi seslerin geçirdiğiniz zamana eğlence katmasını sağlar.


Gerçekçi Tonlardan Oluşan Zengin Renk Yelpazesi

Samsung 65Q80A smart QLED TV, ekrana yansıttığı bir milyar farklı renk tonu ile gerçeğe en yakın görselleri evinize taşır. Quantum Dot teknolojisi ile geliştirilen model, ışığı herhangi parlaklık seviyesinde gerçekliğini koruyan renklere çevirir. Böylelikle belgesellerde izlediğiniz ormanların yeşili ve filmlerde gördüğünüz gökyüzünün mavisi, pencereden baktığınızda gördüklerinizle bire bir uyum sağlar.

Ayrıntıları Ekrana Getiren Yüksek Çözünürlük

4K teknolojisi ile cam gibi bir görüntü sunan Samsung 65Q80A smart QLED TV, 3840 x 2160 piksel değerlerindeki çözünürlüğü sayesinde detaylara hâkim olabilmenize imkân tanır. “Direct Full Array” teknolojisi ise LED ayarlamalarını hassas bir şekilde kontrol ederek her bir pikselde etkileyici sonuçların alınmasını sağlar. Derin siyahlar ve saf beyazlarla sinematik bir görüntü ekrana yansır.


Ortama Uyum Sağlayan Geniş İzleme Açısı

Samsung 65Q80A smart QLED TV, geniş izleme açısı ile bakış açısından kaynaklanan renk kaymalarını ve görüntü kayıplarını minimuma indirir. Televizyon üzerinde yer alan sensörler ise parlaklık ve kontrast gibi ayarların ortam şartlarına göre sizin bir şey yapmanıza gerek kalmadan optimize edilmesini sağlar. Böylelikle her açıdan izlenebilen mükemmel görüntüler sayesinde geniş arkadaş gruplarıyla sinema gecesi düzenlemek hiç olmadığı kadar keyifli hâle gelir.

Görüntülere Eşlik Eden Nesne Takip Sistemli Ses

Samsung 65Q80A smart QLED TV modelinde kullanılan OTS özelliği, ses dalgalarının farklı hoparlörler vasıtasıyla yönlendirilebilmesini sağlar. Ekrandaki görsellere göre yönlendirilen ses dalgaları, 3 boyutlu bir ses deneyimini beraberinde getirir. Kaliteli görseller ve 3 boyutlu seslerle sahneler sizi içine çeker ve televizyon izlemek hiç olmadığı kadar etkileyici hâle gelir.

Oyun Tutkunlarını Öne Geçiren Yüksek Yenileme Hızı

Motion Xcelerator Turbo+ özelliği ile oyun severlere göz kırpan Samsung 65Q80A smart QLED TV, gerçekçi ve akıcı bir oyun deneyimini beraberinde getirir. 4K 120 Hz değerine kadar çıkan yenileme hızı, gecikmeyi minimuma indirerek her defasında rakiplerinize karşı avantaj yakalamanızı sağlar. 21:9 ve 32:9 ekran oranları ise kazanabilmek için ihtiyaç duyduğunuz ekstra görüntüleme alanını sunar.

Hiçbir Şeyi Kaçırmak İstenmeyenlere Çoklu Ekran Özelliği

Samsung 65Q80A smart QLED TV modelinde bulunan çoklu ekran özelliği, aynı anda farklı uygulamaları görüntüleyebilmenizi sağlar. Maç izlerken diğer maçların skorunu görüntüleyebilir, film izlerken sevdiklerinizin paylaşımlarını gözden geçirebilirsiniz. Böylelikle hem zaman kazanabilir hem de sıkıldığınız dakikalarda bu duruma bir çare üretebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • Model: 65Q80A
  • Görüntü Teknolojisi: QLED
  • Ekran Boyutu: 65 inç
  • Ses Çıkışı: 60 W
  • HDMI / USB Sayısı: 4 adet / 2 adet
  • Stantlı Set Boyutu (G x Y x D): 1446.5 x 905.7 x 289.1 mm
  • Stantlı Ağırlık: 27.8 kg
  • Çözünürlük: 3840 x 2160 piksel (4K Ultra HD)

Teknik Özellikler

Ürün Model Adı
65Q80A
Üretim Yeri
Çin
Ekran Boyutu (inç)
65
Ekran Teknolojisi
QLED
Ekran Çözünürlüğü (pixels)
3840 X 2160
Ekran Panel Tipi
DÜZ
Desi
65
Smart Tv
VAR
Dahili Uydu Alıcı
VAR
Bluetooth
YOK
Usb Port Sayısı
VAR
Hdmı Sayısı
2
Orıjınal Renk
SİYAH
Ana Renk
SİYAH
Renk
SİYAH
Seri - Imeı
SERİ
Sub Kategori
TDA
Marka
SAMSUNG
Ürün Değerlendirmeleri
Henüz yorum yok