Samsung 65QN85 65 inç 165 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Neo QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

Teknolojiyi Destekleyen Estetik Tasarım

Yepyeni görüntü teknolojileri ile donatılan Samsung 65QN85 QLED TV, sunduğu yüksek görüntü kalitesinin yanı sıra, tasarımındaki şıklık ile de görenleri etkilemeyi başarır. 4 taraflı çerçevesiz ekranı ve ince profili ile dikkat çeken model, modern görünümüyle evinizin dekorasyonuna zarafet katar. Fazlalıklardan arındırılan dizayn, dikkatinizi dağıtabilecek unsurları ortadan kaldırarak ekrana odaklanmanızı kolaylaştırır.

Duyuları Büyüleyen Yeni Nesil Ultra HD Ekran Teknolojisi

Sinema deneyimini evinize taşımayı hedefleyen Samsung, 65QN85 QLED TV modelinin kusursuz ekran teknolojileri ile bu hedefi gerçeğe dönüştürür.  Görselleri 3840 x 2160 piksel değerlerine sahip 4K çözünürlükle ekrana getiren model, “Quantum Matriks” teknolojisi sayesinde en karanlık sahnelerde bile ayrıntıların kaybolmasını engeller. Doğru ışık kontrolü, hem aydınlık hem de karanlık sahnelerde arzu edilen üst düzey görüntü kalitesini ekrana getirir.

En Etkileyici Görseller için Karar Veren Yapay Zeka Destekli İşlemci

Teknolojinin geldiği son noktada imzası bulunan Samsung, ürünlerini yenilikçi teknolojilerle donatır. Samsung 65QN85 QLED TV modelinde yer alan yepyeni 4K Neo Quantum işlemci de derin öğrenme kabiliyeti ile görebileceğiniz en hassas ve özel deneyimi sizinle buluşturur. Fark ettirmeden arka planda her sahneyi optimize eden işlemci, 4K görüntü yükseltme özelliği sayesinde her koşulda kusursuz bir görsellik sunar.

En Gerçekçi Sahneleri Evinize Taşıyan Quantum HDR 24x

Samsung 65QN85 QLED TV, yüksek renk doğruluğu ile sanal dünya ve gerçeklik arasındaki bariyerleri ortadan kaldırır. Quantum Dot Teknolojisi, bir milyar renk tonu ile zengin bir renk yelpazesi oluşturur. Quantum HDR 24x teknolojisi ise her sahnede en doğru kontrast ve parlaklık ayarlarını yaparak renklerin gerçekçiliğini artırır, nefes kesen görselleri ekranlara taşır.

İzleyenleri Ekrana Hapseden 3 Boyutlu Ses Deneyimi

Samsung 65QN85 165 ekran uydu alıcılı 4K ultra HD smart Neo QLED TV modelinde farklı yönlere bakan hoparlörler yer alır. OTS sistemi ekrandaki görüntüyü analiz edip dinamik olarak sesleri yönlendirir. Böylelikle evinizi dolduran ses dalgaları, görüntülerle uyum sağlayarak 3 boyutlu bir deneyimi beraberinde getirir. İzlediklerinizle olan bağınızı güçlendirir.

Oyun Tutkunlarına Özel Motion Xcelerator Turbo+

Samsung 65QN85 QLED TV modelinde yer alan Motion Xcelerator Turbo+ özelliği, hareketli görüntüleri iyileştiren 4K 120 Hz yenileme hızı ile her daim rakiplerin bir adım önünde olmanızı sağlar. Gecikmeleri minimuma indiren özellik, fazladan görüş açısı sağlayan 21:9 ve 32:9 ekran oranları ile birlikte oyunun gidişatına damga vurmanıza yardımcı olur.

Ortam Koşullarına Göre Şekillenen Otomatik Renk Ayarları

Kullanıcı dostu özellikleri ile en iyi deneyimi sunan Samsung 65QN85 QLED TV, yaptığı otomatik ayarlar ile sizi yormadan sadece geçirdiğiniz zamanın keyfine varmanızı sağlar. Televizyonun üzerinde yer alan sensörler, ortamdaki ışık miktarını algılayarak kontrast ve parlaklık ayarlarını sizin yerinize optimize eder. Böylelikle seyir zevkiniz yarıda bölünmez.

Minimum Parlama ve Geniş İzleme Açısı

Eleştirmenlerden tam not almayı başaran “Samsung Anti Reflection” özelliği, gündüz film izlerken güneş ışığının ya da akşamları maç izlerken lamba yansımalarının sizi rahatsız etmesine müsaade etmez. Yansımaya bağlı görüntü kaybına engel olan özellik, geniş izleme açısının da yardımıyla günün istediğiniz saatinde istediğiniz konumdan televizyon izleyebilmenize imkan tanır.

Teknik Özellikler

  • Model: 65QN85
  • Görüntü Teknolojisi: QLED
  • Ekran Boyutu: 65 inç
  • Çözünürlük: 3840 x 2160 piksel (4K Ultra HD)
  • Ses Çıkışı: 60 W
  • HDMI / USB Sayısı: 4 adet / 2 adet

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.