Samsung 75QN85 75 inç 190 Ekran Uydu Alıcılı 4K Ultra HD Smart Neo QLED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz

4K Ultra HD Görüntü Kalitesi

Eşsiz bir seyir deneyimi sunan Samsung televizyon ile en sevdiğiniz yapımları net ve canlı renkler ile seyredebilirsiniz. 4K görüntü kalitesini yapay zekanın gücü ile birleştiren bu model, bir milyar renk yelpazesine sahiptir.

Yeni Nesil Ekran Teknolojisi

Ultra hassas aydınlatma teknolojisine sahip olan bu model, derin öğrenme özelliğine sahip üstün yapay zekası sayesinde yeni nesil ekranın tüm özelliklerini barındırır. 

Şık ve Modern Tasarım

Şık tasarımı ile bulunduğu ortama bambaşka bir hava katarak dekorasyonunuzu tamamlar. İnce ve geniş ekran yapısı ile modern bir havaya sahiptir. 

Neo Kuantum İşlemci 

Quantum matriks teknolojisi ile doğru ışık kontrolü, karanlık ve aydınlık sahneler arasındaki dengeyi sağlayarak eşsiz bir seyir keyfi sunar. Ekran geçişlerinde görüntüyü optimize eder. 

75 inç Yansımasız Ekran Deneyimi 

75 inçlik (190 cm) genişliğindeki geniş ekranı ile izlediğiniz her yapımı sanki içindeymişsiniz gibi hissetmenizi sağlar. QLED TV anti reflection teknolojisi ile parlamaları ve yansımaları minimuma indirerek gözünüzü yormaz. 

Benzersiz Oyun Deneyimi

21:9 ve 32:9 ekran oranları ile her oyunu maksimum görüntü kalitesinde oynamanıza imkan verir. Donma ve takılma yaşamadan oyun esnasında akıcı bir ekran sunar. 

3 Boyutlu Ses Sistemi 

OTS teknolojisi ile nesne takip özelliğine sahip olan bu televizyon, seyir esnasında hiçbir ayrıntıyı kaçırmamanızı sağlar. Yukarı yönlü ses veren 2.2.2 hoparlörleri sayesinde 3 boyutlu ses sunarak izlediğiniz yapımı çok daha gerçekçi bir hale getirir. 


Dahili Uydu Alıcı

Televizyonun içerisinde dahili olarak yer alan uydu alıcısı sayesinde ekstra uydu alıcısı almadan, alan sorunu yaşamadan ve ekstra kurulum yapmak zorunda kalmadan uydudaki kanalları seyredebilirsiniz. 

Teknik Özellikler

  • Ekran Ebatı: 75 inç (190 cm)
  • Smart TV: Evet
  • Çözünürlük(piksel): 3840x2160
  • Wi-Fi: Evet
  • Görüntü: QLED
  • HDR: Evet
  • HDMI 2.1: Evet
  • Ses Çıkışı: 60 W
  • Ekran Formatı: 16:9

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.