Sony Bravia XR65X90J 65 inç 164 Ekran 4K Ultra HD Full Array LED TV

Henüz yorum yok Yorum Yaz
İndirim Bitiş Tarihi: 01.01.2022
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Şaşırtıcı ve Benzersiz Görüntü Derinliği

XR Contrast Booster teknolojisi, ışıklardan daha büyük tepe noktaları oluşturmak için parlaklığı ayarlar ve gölgelerde daha derin siyahlar verir. OLED panel yardımı ile gölgelerden veya aşırı parlaklıktan dolayı en ufak detayları bile kaçırmazsınız.

Kayıp Dokular Yeniden Üretilir

XR 4K yükseltme işlevi sayesinde herhangi bir içeriği veya kaynağı 4K'ya yakın çözünürlüğe dönüştürebilir. Bilişsel işlemci XR, kayıp dokuları ve ayrıntıları kurtarmak için çok sayıda veriye sahiptir.

Sony Bravia XR-65X90J ile Her Ses Sürükleyici Bir Deneyim

Smart TV, Cognitive Processor XR ile birlikte etkileyici ses yaratan ve 60 W güce sahip toplam dört yüksek kaliteli hoparlöre sahiptir. XR Ses Konumu işleviyle, Sony Bravia TV'nin görüntüsü mevcut sahneye mükemmel şekilde uyan gerçekçi sesle tamamlanır.

Diyaloglar Sırasında Sesi İyileştirir

Voice Zoom 2 teknolojisini kullanarak diyalogların sesini otomatik olarak artırır. Voice Zoom 2, sesin türünü algılar, analiz yapar ve netlik ayarı yapar.

Sesli Komut ile Kontrol Edilebilir

Tüm fonksiyonları sesli komut ile çalıştırabilir, tam başlığı söyleyebilir veya genel bir komut girebilirsiniz. Google TV'de 700.000'den fazla film ve şovun akışını komut ile açabilirsiniz.

Bulanıklık İyileştirici ve Netlik Teknolojisi ile Kristal Berraklığında Görüntü

Spor yayınlarının ve aksiyon sahnelerinin rahatsız edici bulanıklık olmadan kesintisiz olarak izlenmesini sağlayan akıllı hareket işleme ile çalışır. XR Motion Clarity teknolojisi, verileri analiz eder, görüntünün net ve pürüzsüz olmasını sağlar.

Apple AirPlay ve Apple HomeKit Yazılımını Destekler

iPhone kullanıcıları için mükemmel bir deneyim sunan yazılımlar ile TV’ye rahatça bağlanabilir ve ekrana video/ses yansıtmanıza olanak tanır.

Her Yönden Mükemmel Tasarım

Minimal çerçeve, akıllıca yerleştirilmiş kablo tutucular ve en iyi ses verimi için ortam algılama sensörü ile donatılmış yenilikçi bir tasarıma sahiptir.

Teknik Özellikler

 • Ekran boyutu(cm): 164 cm
 • Ekran Boyutu (inç): 65 inç
 • Çözünürlük: 3840 x 2160
 • Görüntü Kalitesi: 4K UHD
 • HDR Tipi: Dolby Vision, HDR10, Hybrid Log-Gamma (HLG)
 • SMART TV: Evet
 • İşletim Sistemi: Android
 • İşlemci: Cognitive Processor XR
 • Ses Çıkışı: 20W
 • Ses Özellikleri: Dolby Audio, Dolby Atmos
 • HDMI Giriş Sayısı: 4
 • USB bağlantı Sayısı: 2
 • USB Teknolojsi: USB 2.0

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.