Sunny SN24LED63 24 inç 61 cm Uydu Alıcılı LED TV

​Yepyeni televizyonunuzun güvenle kurulması ve garanti şartlarının geçerli olması için , kurulum yetkili servis tarafından yapılmalıdır. İrtibat numarası 0212 412 1414 ‘dür. Kurulum ücretlidir.

Henüz yorum yok Yorum Yaz
RENK
Diğer Satıcılar
Ücretsiz Kargo
Turkcell Pasaj Garantisi

Ücretsiz Kargo

Türkiye'nin her yerine teslimat.

Turkcell Pasaj Garantisi

Türkiye’nin lider ve en güvenilir operatörü olarak tüm aşamalarındaki taleplerinizi açık, şeffaf, hızlı, güvenilir ve müşteri odaklı bir şekilde çözüyoruz


Her Eve Uygun İdeal Ölçüler

24 inçlik bir ekrana sahip olan bu televizyon, hem geniş hem de dar alanlarda kullanıma elverişlidir. Ürünün ideal boyutları sayesinde yerden tasarruf edebilir, yaşam alanınızı konforlu bir hale getirebilirsiniz.


Yüksek Çözünürlük

Sunny 24 inç uydu alıcılı LED TV, 1366x768 piksel çözünürlüğe sahiptir. Görüntüleri HD kalitede izlemenizi sağlayan bu özellik, üstün bir görüntü performansı sergilerken size ve sevdiklerinize keyifli bir deneyim sunar.


Yenilikçi ve Şık Tasarım

Ürünün yenilikçi ve sade tasarımı mobilyalarınıza kolayca uyum sağlayarak yaşam alanınıza modern ve şık bir görünüm kazandırır. Basit bir tasarıma sahip olması ise kullanım kolaylığı sağlar.


İşlevsel USB ve HDMI Girişleri

Televizyon kanallarının yanı sıra internet üzerinden dilediğiniz film, dizi ve videolara erişimi mümkün kılan bu bağlantı noktaları, telefon ve bilgisayar gibi cihazlarınızı da televizyona bağlamaya olanak sağlar. USB ve HDMI girişleri sayesinde evinizde bir sinema sistemi kurabilir, oyun konsolunuzu televizyona bağlayarak büyük ekranda eğlenceli bir deneyim yaşayabilirsiniz.


Yüksek Kalitede Ses Performansı

Sunny LED TV, 6 Watt ses gücüne sahip hoparlörleri ile standartların üzerinde bir performans sergiler. Sesi oldukça net bir şekilde aktaran bu hoparlörler ile dizi ve film keyfinizi bir üst seviyeye çıkarabilirsiniz.


50 Hz Görüntü Yenileme Hızı

Hızlı sahnelerde bulanıklığı ve gecikmeyi minimuma indiren 50 Hz görüntü yenileme hızı ile kesintisiz ve net görüntülerin keyfini çıkarın.


Dahili Uydu Alıcı Avantajı

Ürünün dahili uydu alıcıya sahip olması, kablo fazlalığını önler ve ek bir uydu alıcısı gereksinimini ortadan kaldırır.


Parlak ve Canlı Renkler

Renkleri oldukça canlı ve parlak bir şekilde yansıtan bu televizyon ile gerçeğe yakın görüntüler elde edebilirsiniz.

Teknik Özellikler

  • USB Girişi: 1 Adet
  • HDMI Girişi: 3 Adet
  • Ekran Boyutu: 61 cm
  • Çözünürlük Standardı: HD
  • Hoparlör Sistemi: 2.0
  • Ekran Tipi: Düz

Ürünle İlgili Yorumunuz

Genel Puan
Ürün Fonksiyonları
Kullanım Kolaylığı
Tasarım & İşlevsellik
Yorum Kuralları

Küfür, hakaret ve rencide edici ifadeler içeren; tamamı büyük harflerle yazılmış veya imla kurallarına uymayan; diğer yorumlara karşılık verirken kişisel saldırıda bulunan ve hukuki/cezai ihlal niteliğinde içerik barındıran yorumlar, tespiti halinde derhal kaldırılır. Bu sebeple herhangi bir hak talebinde bulunulamayacağı gibi doğabilecek her türlü sorumluluk yorum sahibine aittir. Kullanıcı bilgileri (kullanıcı adı, bağlantı bilgileri, IP adresi, vs.) adli ve yetkili idari makamlar ile paylaşılabilir.