Memorial Beslenme ve Diyet Paketlerinde %20 İndirim

​Sağlıklı beslenme danışmanlığını size özel ayrıcalıklarla almayı seçin.

Memorial Beslenme ve Diyet Paketlerinden %20 indirim ayrıcalığı ile yararlanmak için Platinum uygulamasından şifrenizi alabilirsiniz.

Memorial Beslenme ve Diyet Paketlerinden %20 indirim ayrıcalığı ile yararlanmak için şifrenizi alabilirsiniz.  


Detaylar + -

Daha Fazla Bilgi:
Beslenme ve Diyet Bölümümüzde multidisipliner bir anlayışla kişinin sağlık, yaş, beslenme alışkanlıkları gibi durumları göz önünde bulundurularak kişiye özel bir diyetle sağlıklı beslenme öğretilmektedir.
Kampanya Detayları:
·         Kampanya 1-2-4-6 Aylık beslenme ve diyet paketlerini kapsamaktadır.
·         Ayrıcalıklar Memorial Sağlık Grubu’na ait İstanbul, Ankara, Diyarbakır ve Kayseri’de bulunan 7 hastanede geçerlidir. İndirimli olan paketler lokasyonlara göre farklılık gösterebilmektedir.
·         Size özel sunulan ayrıcalıklar hakkında detaylı bilgi alabilmek için 444 7 888 numaralı çağrı merkezini arayabilir ve randevu talebinizi iletebilirsiniz.
·         Kampanyadan yararlanabilmek için çağrı merkezi yetkilisi ve hastane bankosunda çalışan görevlilere, Turkcell Platinum kampanyasından faydalanmak istediğinizi ve sahip olduğunuz telefon numarası ile indirim kodunuzu bildirmeniz gerekmektedir.
·         Bu kampanyada sunulan ayrıcalıklar başka bir kampanya, sigorta veya indirim ile birleştirilemez.
·         Turkcell ve Memorial kampanyada değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
·         Turkcell’in Memorial’da kampanya kapsamında yapılan işlem, uygulama, test ve hizmetler bakımından hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır.