Platinum Black ile Alem Talks’ta Muhabbet Koyu

​Keyifli sohbetlerin tadını çıkarın!

Turkcell Platinum Black Katkılarıyla Alem Talks Podcast serisinde keyifli sohbetlerin tadını çıkarın.

Turkcell Platinum Black Katkılarıyla Alem Talks Podcast serisinde keyifli sohbetlerin tadını çıkarın.  


Detaylar + -

Detay Bilgi:  
#5 Ayşe Boyner: Ayşe Boyner ile Turkcell Platinum Black katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz ALEM Talks Podcast'te, girişimci olmak, marka kurmak, aile olmak ve hatta çocuk yetiştirmek üzerine sohbet ettik. Ayşe, hayatın ona öğrettiklerini samimiyetle anlattı.
#6 Zeynep Selvili: Zeynep Selvili ile Turkcell Platinum Black katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz ALEM Talks Podcast’te ‘mindfulness’ ve öz şefkat üzerine konuşuyoruz.

#7 Hacı Sabancı: Hacı Sabancı ile üniveriste yıllarından, Beşiktaş şampiyonluğuna; çağdaş sanata olan tutkusundan, koleksiyonuna; Nazlı Kayı ile ilişkisinden, aile olmaya; günlük rutinlerinden, sosyal medyaya derin bir sohbet gerçekleştirdik.

#8 Ece Sukan:  Ece Sükan ile Turkcell Platinum Black katkılarıyla gerçekleştirdiğimiz ALEM Talks Podcast’te buluştuk. Ece’nin ilk gençlik yıllarından bugüne nasıl değiştiğini, hayatının farklı dönemlerini, mesleki yaşamını, modayı ve çok daha fazlasını konuştuk.

#8 Hayal Köseoğlu: Altı yaşında nasıl oyuncu olmaya karar verdiğini, hayata baktığı pencereyi, iyi hissetmek için neler yaptığını ve çok daha fazlasını içtenlikle anlattığını konuştuk.
#8 Pınar Sabancı: Oxford'da devam eden master eğitimini, sezgisel yemek yemeyi, diyet kültürünü, Tıp 1 diyabetin hayatını nasıl etkilediğini, anda kalmayı, gelecek planlarını ve çok daha fazlasını derinlemesine konuştu.

#9 Leyla Alaton: Lara Mutlu ile deneyimlerinden yola çıkarak başarılı bir kariyer için tavsiyelerini paylaşıyor ve hayatından anekdotlar anlatıyor.

#10 Emir Bahadır: Hayatı, yeni projeleri ve jet set bir yaşam üzerine keyifli bir sohbet gerçekleştirdik.