viravira.co ile Bu Yaz Tekne Tatili 3.000 TL İndirimli

​​viravira.co ile Bu Yaz Tekne Tatili 3.000 TL İndirimli​

Tüm gulet, yelkenli, katamaran ve motoryat kiralamalarında tekne sahiplerinin verdikleri indirime ek 3.000 TL indirim ayrıcalığından yararlanınn

Tüm gulet, yelkenli, katamaran ve motoryat kiralamalarında tekne sahiplerinin verdikleri indirime ek 1.500 TL indirim ayrıcalığından yararlanın  


Detaylar + -

Platinum ayrıcalığı ile tüm gulet, yelkenli, katamaran ve motoryat kiralamalarında tekne sahiplerinin verdikleri indirime ek 3.000 TL indirimden yararlanın.
viravira.co’da gulet, yelkenli, katamaran ve motoryat kiralamalarında size özel 3.000 TL indirim ayrıcalığından yararlanmak için şifrenizi alabilirsiniz. Mavi tur ve tekne kiralama hakkında detaylı bilgi & rezervasyon için viravira.co adresini ziyaret edebilir veya 0850 433 90 70 numaralı telefondan tatil danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz.
 
Güvenli rezervasyon Pazaryeri altyapısı, otomatik oluşan online sözleşme ve standart mücbir sebep politikası ile rezervasyonunuz güvence altında olsun.
En iyi fiyat garantisi Herhangi bir tekneyi başka bir platformda daha düşük fiyata bulmanız durumunda viravira.co sizlere aynı fiyatı sunar.
En büyük portföy 49 ülke ve 1.040 farklı lokasyonda demirli, kaptanlı ve kaptansız kiralanabilen 12.000 doğrulanmış tekneye erişim sağlayın.
Kolay rezervasyon Kullanıcı yorumları, ücretsiz tatil danışmanı desteği, ön ödeme & 12 taksit imkanı ve 3 günlük ücretsiz iptal hakkı ile kolay bir rezervasyon deneyimi sizi bekliyor.
 
Şartlar & Koşullar
Bu kampanya 31.12.2022 tarihine kadar viravira.co üzerinden gerçekleştireceğiniz 40 bin TL ve üzeri tüm rezervasyonlarda geçerlidir.
Kampanyadan yararlanabilmek için viravira.co’da hesap açılması ve ödeme ekranında ilgili yere kampanya kodunun girilmesi gerekmektedir.
viravira.co’nun web sitesinde açıkça belirtilmediği sürece, kampanya devam eden diğer kampanyalar, hediye çekleri veya promosyonlar ile birleştirilemez.
Kampanya kapsamında sağlanan indirim, tekne sahiplerinin vermiş olduğu indirimlere ek olarak uygulanır.
Bu kampanya, viravira.co Kullanım Şartları ile İptal Politikası’na tabiidir.