D&R’da Hediye Kitap

22-28 Kasım haftası Platinum ile Haftanın Sürprizini kaçırmayın

22-28 Kasım haftası D&R’da geçerli Hediye Kitap ayrıcalığından yararlanan ilk 10.000 müşterimizden biri olmak için şifrenizi Platinum uygulamasından alabilirsiniz. Keyifli okumalar dileriz.

22-28  


Detaylar + -

Daha Fazla Bilgi
Turkcell Platinum uygulamamızda her hafta farklı sürpriz hediyeler sizi bekliyor!  
Platinum ile Haftanın sürpriz hediyesini öğrenmek ve hediye ayrıcalığından yararlanmak için; Platinum uygulamasını her hafta takip ederek, haftanın hediyesine katılan ilk 10.000 müşterimizden biri olmanız yeterlidir. Kampanya her Pazartesi saat 10:00’da başlar ve bir sonraki Pazartesi 10:00’da sona ermektedir. Hediye şifreler ilk 10.000 müşterimize ulaştığında haftanın sürpriz hediye kampanyası sona ermektedir.
Müşterilerimiz hediye Platinum şifrelerini 2 hafta içerisinde 25 TL’ye kadar dilediği kitapta kullanabilir. 25 TL’nin üstündeki alışverişlerde ise şifrenizi indirim olarak kullanabilirsiniz. Şifre ancak talep eden telefon numarası tarafından kullanılabilir. Şifre başka bir telefon numarası ile kullanılamaz.
D&R Online (www.dr.com.tr)  ve mağaza alışverişlerinde geçerli hediye kitap ayrıcalığınızı kullanmak için D&R kart sahibi olmanız gerekir. 
25 TL değerindeki Platinum şifreniz tek seferde ve sadece kitap alışverişinde kullanılmalıdır. Kalan bakiye bir sonraki alışverişe devredilmez. Hediyeniz başka kampanyalarla birleştirilemez.
Kampanyadan Platinum ve Platinum Black müşterilerimiz yararlanabilir.
Müşterilerimiz Haftanın Sürprizi D&R kampanyasından 1 kez yararlanabilir
Platinum şifreniz 2 hafta geçerlidir. 2 hafta sonra kullanılmayan şifreler iptal olur.
Şifre alındığında ayrıcalık kullanılmış sayılır.